Most – Benátky n/J 2:4 (kon.) | Šumperk – Písek 9:2 (kon.) | Beroun – Litoměřice 3:1 (kon.)
Medvědi Beroun 1933
3:1 (0:1, 0:0, 3:0)
HC Stadion Litoměřice
Pondělí 04.03.2013, 18:00 • Městský zimní stadion, Beroun • WSM Liga - O udržení

Ode mne je to pro dnešek vše, přeji příjemný zbytek pondělního večera. (20:35:55)

Beroun ve třetí třetině otočil stav utkání a třemi góly rozhodl o svém vítězství nad týmem Litoměřic.

60:00

59:37

59:17
    Patrik Husák (LTM) je vyloučen na dvě minuty za vražení na hrazení, navíc obdržel desetiminutový osobní trest za nesportovní chování. Deset minut osobního trestu za nesportovní chování dostal i Šimon Antončík (LTM).

58:53
    Litoměřickým hokejistům se nedaří při přesilové hře dostat do zakončení.

58:02
    Kryštofa Kafana při přechodu do útočného pásma zastavilo postavení mimo hru.

57:37
    Za faul loktem je vyloučen Daniel Krejčí (BER).

57:12
    Za hrubost jsou vyloučeni na 2+2 minuty Jakub Hlusička (LTM) a David Jonáš (BER).

56:09

55:53
    Martin Čurda poslal puk přesně do lapačky gólmana kališníků.

55:41
    Jonášova střela je přizvednuta bránícím Gerhátem do ochranné sítě.

54:53
    Beroun právě vstřelil branku!
    Melicherčík nejprve předvedl efektivní zákrok proti Lencovi, který dorážel puk do odkryté brány. Následně ale nestačil na tvrdou střelu DANIELA KREJČÍHO, jež zapadla přesně do levého vinglu litoměřické brány. Asistence: Tomáš Kaláb.

54:09
    Oddechový čas pro domácí.

54:09
    Za sekání je vyloučen na dvě minuty Jakub Kolář (LTM), který dokonce zlomil hokejku Martina Čurdy.

53:17
    Na dvě minuty je ještě vyloučen Jaroslav Hašek (LTM) za sekání.

53:17
    Domácí rychle využívají přesilovou hru, TOMÁŠ DOLEŽAL si vybruslil od levého mantinelu a povedenou střelou do pravého horního rohu posílá Medvědy do vedení. Asistence: Radan Lenc, Tomáš Kaláb.

53:00
    Za nebezpečnou hru vysokou holí je vyloučen Patrik Husák (LTM).

52:09

Dominik Kameš

Branky a nahrávky: 45. Lenc (Jonáš, Loskot), 54. Doležal (Lenc, Kaláb), 55. Krejčí (Kaláb) - 6. Husák (Mrňa, Gerhát)

Medvědi Beroun 1933: Kůdela (Sedláček) - Krejčí, Přindiš, Jebavý, Šulc, Kaláb, Malý - Loskot, Lenc, Jonáš - Videlka, Doležal, Čurda - Mavrojanidis, Hošťálek, Kadlec - Tuček, Polák, Kopec. Trenér: Novák.
    HC Stadion Litoměřice: Melicherčík (Hruška) - Sobotka, Kolář, Chmel, Opava, Husák, Martina, Míka - Šinágl, Mrňa, Antončík, Tvrzník, Brandejský, Náprstek, Kafan, Hašek, Gerhát, Hlusička, Novák, Rudovský. Trenér: Vrzal.

Rozhodčí: Schmejkal - Šperl, Jílek