Most – Benátky n/J 2:4 (kon.) | Šumperk – Písek 9:2 (kon.) | Beroun – Litoměřice 3:1 (kon.)
Medvědi Beroun 1933
3:1 (0:1, 0:0, 3:0)
HC Stadion Litoměřice
Pondělí 04.03.2013, 18:00 • Městský zimní stadion, Beroun • WSM Liga - O udržení

Ode mne je to pro dnešek vše, přeji příjemný zbytek pondělního večera. (20:35:55)

Beroun ve třetí třetině otočil stav utkání a třemi góly rozhodl o svém vítězství nad týmem Litoměřic.

60:00

59:37

59:17
    Patrik Husák (LTM) je vyloučen na dvě minuty za vražení na hrazení, navíc obdržel desetiminutový osobní trest za nesportovní chování. Deset minut osobního trestu za nesportovní chování dostal i Šimon Antončík (LTM).

58:53
    Litoměřickým hokejistům se nedaří při přesilové hře dostat do zakončení.

58:02
    Kryštofa Kafana při přechodu do útočného pásma zastavilo postavení mimo hru.

57:37
    Za faul loktem je vyloučen Daniel Krejčí (BER).

57:12
    Za hrubost jsou vyloučeni na 2+2 minuty Jakub Hlusička (LTM) a David Jonáš (BER).

56:09

55:53
    Martin Čurda poslal puk přesně do lapačky gólmana kališníků.

55:41
    Jonášova střela je přizvednuta bránícím Gerhátem do ochranné sítě.

54:53
    Beroun právě vstřelil branku!
    Melicherčík nejprve předvedl efektivní zákrok proti Lencovi, který dorážel puk do odkryté brány. Následně ale nestačil na tvrdou střelu DANIELA KREJČÍHO, jež zapadla přesně do levého vinglu litoměřické brány. Asistence: Tomáš Kaláb.

54:09
    Oddechový čas pro domácí.

54:09
    Za sekání je vyloučen na dvě minuty Jakub Kolář (LTM), který dokonce zlomil hokejku Martina Čurdy.

53:17
    Na dvě minuty je ještě vyloučen Jaroslav Hašek (LTM) za sekání.

53:17
    Domácí rychle využívají přesilovou hru, TOMÁŠ DOLEŽAL si vybruslil od levého mantinelu a povedenou střelou do pravého horního rohu posílá Medvědy do vedení. Asistence: Radan Lenc, Tomáš Kaláb.

53:00
    Za nebezpečnou hru vysokou holí je vyloučen Patrik Husák (LTM).

52:09

51:57
    Robin Malý poslal puk pouze do Melicherčíkovy připravené lapačky.

51:55

51:34
    Sledujeme opatrnou hru ve čtyřech.

50:33
    Jakub Kolář od modré čáry přestřelil berounskou bránu.

50:09
    Za podražení odchází na trestnou lavici Daniel Krejčí (BER).

49:55
    Radek Míka (LTM) je vyloučen na dvě minuty za hrubost.

49:31

49:16
    Další zákrok Kůdely proti Patriku Husákovi, nyní puk končí v ochranné síti.

48:21
    Husákovu střelu vyráží Hynek Kůdela vyrážečkou do rohu kluziště.

47:47
    Kůdela chytá střelu po ledě, kterou vyslal Kafan.

47:31
    Na dvě minuty za podražení je vyloučen Robin Malý (BER).

46:27
    Velká šance domácího týmu! Marek Loskot vystřelil z úhlu, puk se převalil Melicherčíkovi přes rameno a skončil na horní tyčce.

44:15
    Beroun vyrovnává při přesilovce pět na čtyři. Loskot našel před bránou Davida Jonáše, jehož střelu vyrazil Melicherčík pouze na hůl RADANA LENCE, který měl již jednoduchou pozici ke skórování. Asistence: David Jonáš, Marek Loskot.

44:01
    Za krosček je vyloučen Petr Šinágl (LTM).

43:51
    Neujala se ani Přindišova střela z levé strany kluziště.

42:29
    Melicherčík vytěsnil střelu Krejčího svou lapačkou.

42:10
    Za nedovolené bránění je vyloučen Kryštof Kafan (LTM).

41:24
    Šináglova střela nebyla přesné a puk narazil pouze do zadního mantinelu.

41:02

40:23
    Domácí se v pokračující přesilové hře zatím k zakončení nedostali.

40:01

Další třetina začne přibližně v 19:47.

Druhá třetina branku nepřinesla, ačkoliv nabídla každému týmu dvojnásobnou početní výhodu. Litoměřice tak stále vedou po zásahu Patrika Husáka z šesté minuty.

40:00

39:55
    Střela Radana Lence skončila v ochranné sítě. Následuje ještě vhazování po Melicherčíkově levici.

39:11
    Melicherčík dokázal vyrazit střelu obránce Kalába.

39:02
    Na dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě je vyloučen Petr Šinágl (LTM).

38:32
    Doležal z pravé strany těsně minul pravou tyč brány hostujícího týmu.

37:31
    Martinka od modré čáry netrefil berounskou bránu.

36:59

36:56
    Pavel Mrňa (LTM) obdržel dva desetiminutové osobní tresty za nesportovní chování.

36:42
    Litoměřický Husák vystřelil pouze do boční sítě.

35:53
    Krejčí zkoušel střelecké štěstí z levé strany, trefil pouze Melicharčíkovu vyrážečku.

35:48

35:22
    Střelu Rudovského přizvedl do ochranné sítě obránce Jebavý.

34:38
    Litoměřice napadají hluboko v útočném pásmu, a znemožňují tak berounskou rozehrávku.

33:48
    Za podražení je vyloučen na dvě minuty Šimon Náprstek (LTM).

32:35
    I Beroun ubránil dvojnásobnou přesilovou hru.

32:06
    Krejčí ihned vyhazuje puk z obranného pásma domácích.

31:59
    Jakub Šulc (BER) je vyloučen na pět minut za hrubost. Navíc obdržel desetiminutový osobní trest.

30:58
    Antončík přihrál pouze na hůl Davida Jonáše, jenž vyhodil puk přes všechny čáry.

30:35
    Za nebezpečnou hru vysokou holí je vyloučen Jiří Tuček (BER).

30:16
    Přindiš zlomil při střele hokejku, a tak mohl sám na bránu směřovat Pavel Mrňa. Litoměřický útočník trefil levou spojnici Kůdelovy brány.

30:05

29:43
    Jakubu Šulcovi utekl touš za modrou čáru a je pískán ofsajd.

29:04
    Šulc již při přesilovce pět na čtyři přestřelil litoměřickou bránu.

28:22
    Litoměřice se ve dvojnásobném oslabení dostali ke střele. Kůdela ale chytá Haškův pokus od modré čáry.

28:05
    Trest pro hráčskou lavici za příliš mnoho hráčů na ledě odpyká Šimon Náprstek (LTM).

27:24
    Mrňa dorážel po akci Litoměřic puk do prázdné brány, Kůdela ale nakonec stihl zastavit touš mířící do brány.

27:09

26:57
    Za nedovolené bránění je vyloučen Jakub Kolář (LTM).

26:52
    Střela Martinky od modré čáry končí pouze na betonu Hynka Kůdely.

25:42
    Hlusička našel před bránou Tvrzníka, jenž netrefil berounskou klec.

25:09
    Za krosček je vyloučen Petr Přindiš (BER).

24:35
    Melicharčík vyrazil střelu Mavrojanidise betonem.

24:15

24:05
    Střela Malého prolétla kolem pravé tyče brány hostů.

23:30
    Hosté se osvobozují a domácí musí zakládat další akci od vlastní brány.

22:53
    Kalábova střela od modré čáry mířila doprostřed brány, kde stál připravený Melicharčík.

22:15
    Na dvě minuty je vyloučen Jakub Hlusička (LTM).

22:15
    Puk končí na střídačce domácího týmu.

21:36
    Sobotka chybně rozehrál na domácího Hošťálka, před berounským útočníkem byl už jen gólman kališníků. Melicharčík ovšem chytl Hošťálkův pokus.

21:14
    Videlka mohl směřovat sám na Melicharčíka, jeho akce je zastavena ofsajdem.

20:45
    Mrňa se snažil založit útok hostů, je však pískáno zakázané uvolnění Litoměřic.

20:01

Další třetina začne přibližně v 18:48.

První třetina přinesla jednu branku a ta padla do sítě berounského brankáře Kůdely. Vstřelil ji Patrik Husák, jenž dokázal dorazit volný touš mezi tři tyče.

20:00

19:54
    V závěru třetiny ještě z levé strany vypálil Kafan, brankář Medvědů zneškodnil jeho pokus lapačkou.

19:25

19:03
    Berounský brankář si vyjel proti Radku Míkovi a drží puk ve své moci.

18:54
    Následně si pohlídal i pokus Kryštofa Kafana.

18:23
    Kůdela dokázal vytěsnit střelu od modré čáry v podání Ondřeje Martinky.

17:25
    Za hákování je vyloučen na dvě minuty Jakub Kadlec (BER).

17:05
    Kůdela vyráží Mrňovu střelu do rohu kluziště.

16:34

16:05
    Videlka se snažil tečovat střelu Krejčího, touš ovšem zamířil pouze do zadního mantinelu.

14:52
    Kaláb měl dostatek prostoru ke střelbě. Puk, jenž vylétl z jeho hole, ovšem přelétl litoměřickou bránu.

14:34
    Za nedovolené bránění je vyloučen na dvě minuty Martin Tvrzník (LTM).

13:42
    Berounští hráči nyní vyslali na Melicharčíka čtyři střely, nejnebezpečněji střílel Doležal. Avšak i tento pokus brankář hostů chytá.

12:08
    Nepřesný byl i bekhendový pokus Kryštofa Kafana.

11:22
    Kadlec našel před bránou dobře postaveného Hošťálka, jeho střele však chyběla potřebná přesnost.

10:38
    Jakub Kolář si jako obránce sjel blíž k berounské bráně, Kůdela jeho střelu vyrazil svými betony.

10:11
    David Jonáš od levého mantinelu přestřelil bránu.

09:28
    Litoměřicím je odpískán icing.

09:21
    Brankář hostů si poradil i se střelou Jebavého.

08:56
    Mavrojanidis hledal komu by přihrál před bránu, nakonec vyjel do střelecké pozice a vypálil sám. Melicharčík jeho pokus chytá.

08:05

07:32
    Jonáš objel Melicharčíkovu bránu a následně se snažil přihrát Krejčímu na modrou čáru. Jeho pas byl zachycen bránícím hráčem, a tak se kališníci znovu dostávají z obraného pásma.

06:46
    Míka vyhazuje touš z obraného pásma Stadionu a osvobozuje tak hosty.

06:05
    Na dvě minuty za podražení je vyloučen Šimon Náprstek (LTM).

05:22
    Litoměřice právě vstřelily branku!
    Hosté se ujímají vedení. Pavel Mrňa střílel na Kůdelu z mezikruží neúspěšně, touš se ale odrazil k volnému PATRIKU HUSÁKOVI, jenž dorazil puk do odkryté klece. Asistence: Pavel Mrňa, František Gerhát.

04:37
    Nyní se hrálo v obranné třetině hostů, avšak Medvědi si vážnější příležitost nevypracovali.

03:41

03:02
    Hlusička byl sám proti Kůdelovi, puk za brankovou čáru ale neprotlačil.

02:24
    Litoměřice dlouho kombinovali v útočném pásmu, k přímému ohrožení Kůdelovy klece se ovšem nedostali.

01:41
    Za sekání je vyloučen Jakub Kadlec (BER).

01:23
    Následně střílel z úhlu Doležal, brankář kališníků si pohlídal prostor u levé tyče.

00:57
    Videlka posunul puk na bránu, Melicharčík nemusel zasahovat.

00:21
    Hosté se ihned usídlili s pukem v útočném pásmu, ke střele se ale nedostali.

00:01

Medvědi Beroun 1933: Kůdela (Sedláček) - Krejčí, Přindiš, Jebavý, Šulc, Kaláb, Malý - Loskot, Lenc, Jonáš - Videlka, Doležal, Čurda - Mavrojanidis, Hošťálek, Kadlec - Tuček, Polák, Kopec. Trenér: Novák.

HC Stadion Litoměřice: Melicharčík (Hruška) - Sobotka, Kolář, Chmel, Opava, Husák, Martina, Míka - Šinágl, Mrňa, Antončík, Tvrzník, Brandejský, Náprstek, Kafan, Hašek, Gerhát, Hlusička, Novák, Rudovský. Trenér: Vrzal.

Rozhodčí: Schmejkal - Šperl, Jílek.

Koho sledovat:

Na ledě Benátek vsítil v sobotu dvě branky berounský Marek Loskot, jenž se v kanadském bodování skupiny play-out nachází na sedmém místě. Loskot ve čtyřech zápasech vstřelil tři góly a na jeden nahrál.

V litoměřických řadách najdeme hned tři nejproduktivnější hráče skupiny o udržení. O jeden bod více než Šimon Antončík a Pavel Mrňa, tedy sedm, má na svém kontě Kryštof Kafan. Třiadvacetiletý útočník Stadionu dokázal ve třech utkáních pětkrát skórovat a na dalších dvou gólech se podílel svými asistencemi.

Vzájemné zápasy:

Z letošních čtyř vzájemných střetnutí vyšel třikrát jako vítěz Stadion, pouze jednou se radovali Medvědi.
    V prvním utkání hraném v Berouně sice domácí vedli po první třetině 3:0, avšak kališníci dokázali otočit stav utkání a zvítězit 4:3.
    Druhé klání přineslo velice útočný hokej a celkem patnáct branek. Devět jich vsítili Litoměřice, a tak si připsali tři body do tabulky.
    Třetí vzájemné střetnutí začalo dobře pro berounské hokejisty, kteří ve čtvrté minutě vedli již 2:0, vedení si pohlídali a zvítězili 3:2.
    Zatím poslední zápas těchto týmů v letošní sezóně byl znovu velice vyrovnaný. Medvědi sice vedli v Litoměřicích 2:0, domácí ale dokázali vstřelit čtyři góly a utkání dvaačtyřicátého kola vyhrát 4:3.