Columbus – Edmonton 4:3 (po s.n.) | Washington – Boston 4:3 (po pr.) | New Jersey – Tampa 2:5 (kon.)
NY Islanders – Montreal 6:3 (kon.) | Carolina – Buffalo 4:3 (kon.) | Florida – Winnipeg 4:1 (kon.)
NY Rangers – Philadelphia 4:2 (kon.) | Detroit – Colorado 2:1 (kon.) | Chicago – Minnesota 5:3 (kon.)
Vancouver – San Jose 2:3 (po s.n.) | Los Angeles – St. Louis 6:4 (kon.)
Carolina Hurricanes
4:3 (1:0, 1:0, 2:3)
Buffalo Sabres
Středa 06.03.2013, 01:08 • PNC Arena, Raleigh, Severní Karolína • NHL

58:46
    Přesilová hra pro Carolinu. Thomas Vanek (BUF) oslabí svůj tým, neboť je vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění gólmana.

Vyloučení celkem v zápase: 3:3.

53:19
    Domácí jdou do tří, dvojnásobná početní výhoda pro Sabres! Smolař Jamie McBain (CAR) vystřelil puk mimo hřiště a je potrestán menším trestem za zdržování hry.

Vyloučení celkem v zápase: 3:2.

52:30
    Jedna z šancí pro Buffalo. Jay Harrison (CAR) míří za katr na dvě minuty za podražení.

Vyloučení celkem v zápase: 2:2.

34:29
    Přesilovou hru si dnes poprvé zahraje také Buffalo. Jiří Tlustý (CAR), autor první branky Hurricanes, si míří odpočinout na trestnou lavici na dvě minuty za sekání.

Vyloučení celkem v zápase: 1:2.

30:30
    Druhá početní výhoda pro Hurricanes. Cody Hodgson (BUF) vyloučen na dvě minuty za držení hole.

Vyloučení celkem v zápase: 0:2.

17:17
    Přesilovka pro domácí. Robyn Regehr (BUF) potrestán dvouminutovým trestem za hákování.

Vyloučení celkem v zápase: 0:1.

Zdeněk Kamínek ml.

Branky a nahrávky: 2. Tlustý (E. Staal, Semin), 33. Corvo (Sanguinetti, Jokinen), 42. Jokinen (E. Staal, Semin), 57. Semin (E. Staal, Gleason) - 41. Hodgson (Vanek, Pominville), 55. Brennan (Pominville, Ennis), 60. Hodgson

Carolina Hurricanes: Peters (Ellis) - Faulk, Harrison, Corvo, Gleason, McBain, Sanguinetti - Semin, E. Staal, Tlustý - Wallace, J. Staal, Skinner - Dwyer, Nash, Jokinen - Bowman, Sutter, Westgarth. Trenér: Kirk Muller.
    Buffalo Sabres: Miller (Enroth) - Myers, Ehrhoff, Regehr, Sekera, Weber, Brennan - Pominville, Hodgson, Vanek - Gerbe, Ennis, Ott - Stafford, Grigorenko, Foligno - Flynn, Porter, Hecht. Trenér: Ron Rolston.

Rozhodčí: Mike Hasenfratz, Brad Watson - Scott Driscoll, Andy McElman

Diváci: 15 277