Skellefteå – Brynäs 5:0 (kon.) | Färjestad – MODO 4:2 (kon.)
Färjestad Karlstad
4:2 (1:2, 1:0, 2:0)
MODO Örnsköldsvik
Úterý 12.03.2013, 19:00Play-off švédské Elitserien

První čtvrtfinálové utkání je u konce! Domácí potvrdili, že v této sérii jsou favorité a vítězí 4:2! Zápas gólem otevřel v 5. minutě domácí Aslund, ale za 6 minut bylo skóre 1:2. Ovšem to bylo asi tak vše, co dnes hosté předvedli. Ve 28. minutě srovnal Lee, ve 43. minutě otočil zápas Aslund svojí druhou brankou v utkání a poslední gól utkání vstřelil v 51. minutě Holtet. To je z dnešního přenosu vše, děkuji Vám za pozornost. Na přečtenou. (21:32:29)

58:06
    Starkabaum se vrací do své branky, domácí v plném počtu.

17:19
    Kousova střela končí na mantinelu za brankou Saláka.

56:44
    Färjestadu se podařilo dvakrát vyhodit, avšak ani jednou kotouč nemířil do odkryté sítě.

56:04
    Starkbaum zůstává na střídačce.

56:04
    Oddechový čas pro hosty.

56:04
    Sotva se domácí ubránili, čeká je další oslabení. Na trestnou lavici usedá Nygren za faul loktem.

56:01

54:47
    Obergova střela míří mimo branku, následně se pokusil zakončit Regehr, ten však brankáře Saláka nepřekonal.

54:01
    Následná potyčka mezi Tollefsenem a Skroderem vyústila v menší tresty za hrubost na obou stranách.

54:01
    Tollefsen dostává 2 minuty za sekání. Možná jedna z posledních šancí pro MODO, jak zvrátit zápas.

53:33
    Holtet podruhé Starkbauma nepřekonal, stav zůstává stále 4:2.

50:06
    Färjestad právě vstřelil branku!
    Richie Regehr po obrovské chybě ztratil kotouč, touš si převzal Johansson a přihrál MARIUSOVI HOLTETOVI, který překonal Starkbauma krásnou kličkou. Tohle by mohlo rozhodnout první utkání.

47:02
    Lee se prezentoval tvrdou střelou, která však neměla gólové parametry.

46:29
    Pahlsson nepřekonal svojí svižnou střelou Saláka.

Radim Sochor

Branky a nahrávky: 5. Aslund (Nygren, Lee), 28. Lee (Connolly), 43. Aslund (Johansson, Hillding), 51. Holtet (Johansson, Connolly) – 9. Sundstrom (Cumiskey), 11. Műller (Regehr)

Färjestad Karlstad: Salák (Petterson-Wentzel) - Nygren, Lee, Tollefsen, Vallin, Lajunen, Grundel - Lundh, Wallin, Berglund - Fortz, Connolly, Aslund - Holtet, Hillding, Johansson - Roymark, Bastiansen, Thorell
    MODO Örnsköldsvik: Starkbaum (Ullmark) - Regehr, Anhelov, Cumiskey, Vuori, Kousa, Torp - Spina, Sundstrom, Skroder - Kempe, Pahlsson, Nagy - Madsen, Forsberg, Oberg - Műller, Gunnarsson, Ritola