NY Islanders – Florida 3:0 (kon.) | NY Rangers – Washington 2:3 (1:2 po s.n.) | Pittsburgh – Philadelphia 2:1 (po pr.)
Calgary – St. Louis 3:2 (kon.) | Winnipeg – Tampa 3:2 (kon.) | Anaheim – Detroit 1:2 (kon.)
Colorado – Vancouver 2:3 (kon.)
Calgary Flames
3:2 (1:0, 1:1, 1:1)
St. Louis Blues
Pondělí 25.03.2013, 01:00NHL

To je pro dnešek vše, děkuji za pozornost. (03:48:15)

1. hvězda: Miikka Kiprusoff (36/38) – CALGARY
    2. hvězda: Roman Červenka (2+0) – CALGARY
    3. hvězda: T. J. Oshie (1+1) – ST. LOUIS

Calgary dokázalo ''urvat'' 2 body na domácím hřišti, když porazilo St. Louis 3:2! Skóre otevřel Červenka, druhou branku dal také český forvard. na 2:1 snížil ve 37. minutě Oshie. Vyrovnání přišlo ve 45. minutě z hole Sobotky. V 53. minutě Iginla dokázal dostat kotouč za Halákovi záda a rozhodnout tak zápas.

Střely na branku: 17:38

60:00

59:42
    Obrovská škoda, Perron měl na hokejce vyrovnání, když stál téměř sám před Kiprusoffem, ale střelou ho nedokázal překonat.

59:24
    Giordano se pokusil přes celé hřiště skórovat, ale střela mířila mimo – zakázané uvolnění.

59:11
    Halák již na střídačce, hosté hrají v 6!

58:56
    Halák stále v brance, vhazovat se bude ve středním pásmu.

58:30
    Puk za Halákovou brankou, hosté by se potřebovali dostat do pásma.

58:06
    Oddechový čas pro hosty.

58:06
    Pietrangelova střela skončila po teči nad brankou Kiprusoffa, vhazovat se bude v obranném pásmu Flames.

57:52

57:05
    Hráčí Calgary teď vysílají jednu střelu za druhou na Haláka, zatím však ani jedna z nich neměla gólové parametry.

55:52
    Roman Polák (STL) tečoval Hudlerovu střelu mimo hrací plochu a míří na trestnou lavici za zdržování! Velmi přísné vyloučení.

55:41
    Calgary opět vyhazuje na zakázané uvolnění.

55:15
    Menší závar v obranném pásmu Calgary zažehnal jeden z obránců vyhozením z pásma.

54:46
    Zakázané uvolnění domácích.

52:58
    Calgary právě vstřelilo branku!
    Tak to je velká smůla pro hosty. Iginla ujížděl sám na brankáře, ale Redden mu stihl kotouč ''rybičkou'' vypíchnout. JAROME IGINLA nahodil z úhlu na Haláka a slovenský brankář si srazil kotouč do vlastní branky.
    Asistence: Alex Tanguay

52:50
    Halák vychytal Cammalleriho, vhazovat se bude po jeho pravici.

Radim Sochor

Branky a nahrávky: 12. Červenka (Wideman, Brodie), 30. Červenka (Hudler, Backlund), 53. Iginla – 37. Oshie, 45. Sobotka (McDonald, Oshie)

Calgary Flames: Kiprusoff (MacDonald) – Bouwmeester, Brodie, Wideman, Giordano, Sarich, Butler – Iginla, Červenka, Hudler – Backlund, Cammalleri, Tanguay – Stempniak, Stajan, Glencross –Comeau, Begin, Jackman
    St. Louis Blues: Halák (Allen) – Pietrangelo, Jackman, Shattenkirk, Redden, Polák, Russell – Stewart, Backes, Steen – Oshie, Berglund, McDonald – Tarasenko, Sobotka, Perron – Portet, Nichol, Scwartz

Rozhodčí: Kozari, L'Ecuyer – McElman, Wheler