Happee – SSV Helsinki 7:8 (2:3 po s.n.) | Seinäjoki – Classic 6:5 (po pr.)
Středa 27.03.2013, 17:30 • Seinäjoki, Urheilutalo • Salibandyliiga

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

SPV Seinäjoki: Kivimäki (Ihme) – Väänänen, Keskisipilä, Urmas, Holopainen, Karjala, Malkamäki, Hakonen – Taurama, Hakala, Kohonen, Mäkelä, Kujala, Hulmi, Härkönen, Kiviranta, Kuusela, Myllymäki, Koski.

SCC Classic: Nieminen (Toriseva) – Järvinen, Lamminen, Salo, Savonen, Savolainen, Jääskeläinen – Hätönen, Johansson, Piha, Luukko, Mäkipää, Vänttinen, Kulmala, Virtanen, Ojala, Leikkanen, Matikainen.

Rozhodčí: Alakare, Vilkki.

00:01

01:37
    Seinäjoki právě vstřelilo branku!
    První branku domácího celku střílí hráč HENRI MYLLYMÄLKI. Asistence: Ville – Pert Kuusela

06:26
    Na dvě minuty vyloučen Tuukka Kiviranta.

07:00
    Classic právě vstřelil branku!
    Classic využívá přesilovku díky brance hráče SAMIHO JOHANSSONA. Asistence: Miko Leikkanen

12:50
    Na dvě minuty vyloučen hráč týmu Classic Jussi Piha

13:36
    Tým Classic udeřil v oslabení. Branku střílí hráč LASSI VÄNTTINEN. Asistence: Mika Savolainen

14:50

20:00

Střely na branku jsou 9:10.

20:01

22:34
    Z týmu Seinäjoki vyloučen na 2 minuty hráč Henri Urmas.

23:30
    Přesilovou hru využívá MIKKO LEIKKANEN. Asistence: Asser Jääskeläinen.

29:29
    Z týmu Classic vyloučen na 2 minuty hráč Lassi Vänttinen.

31:08
    Seinäjoki opětovně snižuje po brance TATUHO VÄÄNÄNENA. Asistence: Sami Koski

34:10
    Tým Classic odskakuje do vedení o dvě branky. Gól si připisuje hráč MIKKO LEIKKANEN. Asistence: Veli – Matti Luukko

40:00

Máme za sebou druhou třetinu, ve které opět dominovali hráč Classicu. Střely na branku jsou po druhé třetině 8:7.

40:01

40:01
    Tým Seinäjoki střídá brankáře. Nastupuje Jarno Ihme.

42:44
    Tým Classic překonává nově nasazeného brankáře týmu Seinäjoki. Dlaší branku na starost má LASSI VÄNTTINEN. Asistence: Ville Matikainen.

50:47
    Nyní se hraje velmi opatrně. Žádný tým se nikam nežene, i když týmu Seinäjoki by to hrozně pomohlo, kdyby se více tlačili do zakončení pokud chtějí ještě hrát o titul.

51:55
    Domácí se pomalu dostávají opět do hry a to díky hráči Tuukka Kiviranta. Asistence: Matti Taurama.

52:25
    Seinäjoki je opět ve hře. Na rozdíl jediného gólu snižuje MIKKO KOHONEN. Asistence: Jarno Ihme

55:02
    Je vyrovnáno. Vyrovnávací branku má starost MIKO KOHONEN. Asistence: Sami Koski.

Dnešní utkání sleduje 840 diváků.

58:37
    Utkání pomalu spěje do prodloužení.

60:00

Utkání nakonec nepoznalo vítěze v základní hrací době. Tím pádem budeme prodlužovat.

Střely na branku po třetí třetině 10:11.

60:01

60:51
    Rychlou branku prodloužení střílí hráč JANNE HULMI. Asistence: Petri Hakonen.

70:00

Tým Seinäjoki nakonec zvládl tento zápas, i když to po dvou třetinách nevypadalo s ním vůbec dobře. Vítězství na svou stranu strhl, už po 51 sekundách prodloužení hráč Janne Hulmi.

Nejlepším hráčem domácích je vyhlášen Mikko Kohonen. Za hosty to je Mikk Leikkanen.

Stav série: Seinäjoki 3:0 Classic

To je ode mne pro dnešek všechno. Já se s Vámi loučím a budu se těšit někdy opět napočtenou. (20:23:22)

Ondřej Boháč

Branky a nahrávky: 2. Myllymäki (Kuusela), 32. Väänänen (Koski), 52. Kiviranta (Taurama), 53. Kohonen (Ihme), 56. Kohonen (Koski), 61. Hulmi (Hakonen) – 7. Johansson (Leikkanen), 14. Vänttinen (Savolainen), 24. Leikkanen (Jääskeläinen), 35. Leikkanen (Luukko), 43. Vänttinen (Matikainen)

SPV Seinäjoki: Kivimäki (41.Ihme) – Väänänen, Keskisipilä, Urmas, Holopainen, Karjala, Malkamäki, Hakonen – Taurama, Hakala, Kohonen, Mäkelä, Kujala, Hulmi, Härkönen, Kiviranta, Kuusela, Myllymäki, Koski.

Rozhodčí: Alakare, Vilkki