Chelsea – Kazaň 3:1 (kon.) | Tottenham – Basilej 2:2 (kon.) | Fenerbahce – Lazio 2:0 (kon.)
Benfica – Newcastle 3:1 (kon.)
Tottenham Hotspur
2:2 (1:2)
FC Basilej
Čtvrtek 04.04.2013, 21:05 • White Hart Lane, London • Evropská liga

Střely na branku: Tottenham Hotspur 5 ─ 8 FC Basilej. (23:03:18)

Střely celkem: Tottenham Hotspur 11 ─ 20 FC Basilej.

Držení míče: Tottenham Hotspur 53% ─ 47% FC Basilej.

Hlavní rozhodčí Mažić ukončil dnešní utkání, které nabídlo velmi skvělý první poločas. Dnešní zápas vítěze nepoznal, celky se rozešly za nerozhodného stavu 2:2. Do vedení šli ve třicáté minutě hosté a o čtyři minuty později vedli na White Hart Lane už 2:0. Nicméně domácí hráči zbraně nesložili a postarali se o vyrovnání. Ve čtyřicáté minutě snižoval Adebayor a v padesáté osmé minutě vyrovnal na 2:2 Sigurdsson. Druhý poločas už příliš zajímavý nebyl, ale nebyl ani špatný. Basilej byla dnes aktivnějším celkem, ale vítězství se nedočkala. V závěru utkání se zranili Gallas a Bale. Druhý jmenovaný hráč utrpěl ošklivé zranění kotníku, a tak doufejme, že budou oba fotbalisté Tottenhamu brzy v pořádku. Děkuji Vám za pozornost a přeji dobrou noc.

90+4
    Hra po přerušení pokračuje.

90+4
    Bale už na nosítkách opustil hrací plochu a Tottenham musí hrát pouze v devíti hráčích.

90+3
    Bale potřebuje nosítka, na své nohy se nyní bohužel nepostaví.

90+3
    Vypadá to na ošklivé zranění kotníku.

90+2
    Bale se svíjí v bolestech a na trávníku už je lékařská pomoc.

90+2
    Faulovaný byl Bale a zůstal ležet na trávníku.

90+2
    Ve středu hřiště kontroluje míč FC Basilej.

90+1
    Autové vhazování pro domácí celek.

90
    Rozhodčí přidává tři minuty nad rámec řádné hrací doby.

90
    O přihrávku za obranu si říkal Sigurdsson. Nakopnutý míč sice přišel, ale Sigurdsson se k němu nedostal, protože přihrávka nebyla přesná.

89
    Autové vhazování pro domácí tým. Na starost si jej bere Bale.

89
    Tottenham Hotspur musí dnešní utkání odehrát pouze v deseti hráčích.

88
    Gallas opouští hrací plochu, trápí ho zranění. Nicméně domácí tým využil už všech změn v sestavě, a tak Gallas střídat nemůže.