Waregem – Standard 3:4 (kon.)
SV Zulte-Waregem
3:4 (2:1)
Standard Lutych
Pátek 12.04.2013, 20:30 • Regenboogstadion, Waregem • Belgická Jupiler Pro League

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (00:00:00)

Je dobojováno, ve skvělém utkání si nakonec tři body odváží hosté, kteří sice většinu utkání prohrávali, ale nakonec si skvělým druhým poločasem vybojovali vítězství, když dokázali otočit stav utkání z 1:3 na 4:3. Pro domácí je tento zápas velice smolný, nejen že ztratili body, ale zároveň byl vyloučeni střelec první branky, Leye, který tak nebude moci nastoupit v dalším ligovém zápase.

90+3
    Běží již poslední minuta nastaveného času, sudí každým okamžikem pískne do píšťalky a ukončí dnešní zápas.

90+3
    Obrana Zulte-Waregem celou situaci zvládla, ovšem s postupem do útoku to již není tak slavné.

90+2
    Ezekiel ještě vybojoval autové vhazování na pravé straně, v blízkosti rohového praporku.

90+1
    V první minutě nastaveného času faulují domácí na vlastní polovině, hosté pochopitelně s rozehrávkou volného kopu nikam nespěchají.

90
    Běží poslední minuta základní hrací doby, domácí stále prohrávají o jeden gól.

89
    Ale obrana Standardu odvrací, domácí nedokázali rohový kop využít k ohrožení branky.

88
    Zulte-Waregem bude rozehrávat rohový kop z pravé strany.

87
    Zajímavá situace, to nevypadá s domácími příliš dobře, do konce zápasu již mnoho času nezbývá, Waregem prohrává o jeden gól, navíc hraje pouze o deseti.

86
    A pozor, střelec první branky Leye fauluje na polovině soupeře a dostává za to rovnou červenou kartu!

85
    Dvojstřídání v sestavě Waregemu, ze hřiště sprintuje Berrier, kterého nahradí Conte, poté i Colpaert, toho nahradí Lendric.

84
    Ale nikdo z domácích se do zakončení nedostal.

84
    Domácí budou zahrávat volný kop ze vzdálenosti zhruba pětatřiceti metrů z pravé strany.

83
    Hosté naposledy střídají, hřiště opouští Nagai, nahradí ho Tucudean.

82
    Laurent Ciman nyní zezadu fauluje M´Baye Leye, dostává za to žlutou kartu.

82
    Hosté se nyní poněkud stáhli, již tolik neútočí a drží se převážně na polovině hřiště, to by mohlo svědčit domácím.

Martin Dvořák

Branky: 4. Leye, 43. van Damme (vla.), 54. Godeau – 40. Vainqueur, 61. M´Poku, 64. Kanu, 79. Ezekiel

Karty:   80. Berrier (WAR) – 69. Moris (STA), 82. Ciman (STA)   86. Leye (WAR)

SV Zulte-Waregem: Bruzzese – De Fauw, Colpaert (85. Lendric), D´Haene, Malanda Adje – Godeau, Berrier (85. Conte), Delaplace, Hazard – Leye, Naessens (66. Skulason)
    Standard Lutych: Kawashima – Van Damme, Ciman, Kanu, Opare – Vainqueur, Cristea (46. Mpoku), Buyens, Bulot – Nagai (83. Tucudean), Batshuayi (62. Ezekiel)

Rozhodčí: Efong Nzolo – Berbiers, Plumes