S. S. Lazio
0:2 (0:2)
Juventus FC
Pondělí 15.04.2013, 20:45 • Stadio Olimpico • Italská Serie A

Fotbalisté Juventusu potvrdili dominanci v domácí soutěži a po dobrém vstupu do utkání zvítězili na půdě konkurenčního Lazia v poměru 2:0. Obě branky vsítil Vidal, který nejprve proměnil penaltu a druhou trefu přidal po necelé půl hodině hry. V dresu Lazia nastoupil do druhé půle český útočník Libor Kozák a dostal se do několika slibných možností, branku ale nevstřelil. Juventus má na čele náskok už jedenácti bodů a šest kol před koncem jen těžko přijde o titul. Lazio zůstává šesté o skóre za AS Řím. Tímto se s Vámi loučímb a přeji hezký zbytek dnešního večera. (22:46:02)

90+3
    Na závěr se ještě uvolnil Klose, jenže v souboji jeden na jednoho míří také těsně vedle.

90+2
    Po centru z levé strany se do zakončení znovu dostal Kozák, ale z jasné pozice z osmi metrů míří těsně vedle levé Buffonovy tyče.

90
    Nastavovat se budou tři minuty.

89
    Poslední střídání zápasu, ze hřiště odešel Marchisio a přišel na něj Giaccherini.

87
    Hosté podruhé v zápase střídají, ze hřiště jde Vučinič a na hřiště přišel Quagliarella.

85
    Bonucci nyní zažehnal možné nebezpečí. Obranná čtyřka Staré dámy funguje na jedničku. Hostující obránce zasáhl hlavou po Stankevičiusově šanci.

84
    Juventus pohodlně kontroluje průběh hry a pět minut před koncem nepouští soupeře do žádného tlaku.

83
    Domácí se hnali do slibného útoku, Juve byl trošku dezorientovaný. Lazio však akci pokazilo, hosté se stačili včas zformovat.

81
    Lazio se stále marně snaží dostat do pokutového území soupeře a nedaří se mu vsítit kontaktní branku.

80
    Deset minut do konce. Nevypadá to, že by Lazio s výsledkem ještě něco udělalo.

79
    Autové vhazování skončilo u Padoina, ten následně rozehrál se spoluhráčem. Ani po pravé straně se domácí neprosadili.

77
    Dlouhý aut ze strany Lazia. Ciani se probil ve výskoku k hlavičce, zamířil ovšem pouze mimo.

76
    Ofsajd nyní zastavil hostující mužstvo v podnikání. Byl ale pořádnš, pořádně těsný.

75
    Celkem uspávací hra pokračuje. Lazio a Juventus si směrem dopředu nevytvářejí žádné vyložené šance.

74
    Pěkná rychlá akce Juventusu. Asamoah unikl po pravé straně, našel lehkým obloučkem Vučiniče, ten ovšem zakončoval nepřesně.

73
    Hosté se zatím brání velice dobře, soupeři moc míč nepůjčují a drží ho na vlastní polovině.

72
    To byla ale povedená střela! Klose sklepl balón pro nabíhajícího Onaziho, jehož rána skončila jen těsně vedle Buffonovy svatyně.