Zlín B – Třinec 0:1 (kon.) | Prostějov – Ostrava B 4:1 (kon.) | Slovácko B – Zábřeh 2:0 (kon.)

90
    A Tomáš Kazár mohl zkompletovat hattrick, ale v poslední chvíli jej hostující obránci odzbrojili.

88
    Prostějov právě vstřelil branku!
    TOMÁŠ KAZÁR hlavou vrací domácím tříbrankové vedení.

86
    Baník právě vstřelil branku!
    Nejaktivnější hráč hostí MICHAL ZEMAN se prosazuje po standartní situaci.

85
    Žlutá karta pro Zelenku.

80
    Domácí střídají: Machálka nahradil Fládr.

78
    Po rohovém kopu hlavou zvyšuje na 3:0 IVO ZBOŽÍNEK.

77
    Domácí střídají: Zatloukala nahradil Pospíšil.

77
    Machálek vystřelil těsně nad branku! Velká šance po delší době.

75
    Na hřišti toho nyní není moc k vidění a jediný náznak šance byl od domácího Pančocháře, ale bez většího efektu.

74
    Hosté střídají: Ferenčíka nahradil Tobiáš

70
    Velké povzdvižení na stadionu. Diváci i hlasatel se domnívali, že sudí píská červenou kartu pro domácího hráče, ale pravda je taková, že je pískán ofside hostí.

68
    Domácí střídají: Hunala nahrazuje na zbytek utkání Svozil.

63
    Hosté vystřídali: Váňu nahrazuje Vengřínek.

63
    Volný kop Zelenky končí v náručí brankáře.

57
    Hosté jsou aktivnější na začátku druhé půle a nyní Zemanův přetažený centr nedokázal nikdo ze spoluhráčů usměrnit směrem na branku.

53
    Na druhé straně předvedl Váňa dobrý obraný zákrok proti akci Pančocháře.

50
    Zemanova střela minula domácí branku.

48
    Úvod druhého poločasu přinesl zvýšenou aktivitu hostí. V jedné z příležitostí předvedl dobrý obraný zákrok domácí Hunal, když ustrážil Konečného.