Jihlava – Teplice 1:1 (kon.) | Č. Budějovice – Jablonec 2:1 (kon.) | Plzeň – Příbram 2:0 (kon.)
FC Vysočina Jihlava
1:1 (0:0)
FK Teplice
Pátek 19.04.2013, 18:00Gambrinus liga

Viděli jsme vyrovnané utkání, které skončilo zaslouženou dělbou bodů. Nejprve však poslal hosty do vedení v 72. minutě Mahmutovič. Dvě minuty před koncem vyrovnal hlavou Jan Kliment. (19:54:43)

90
    Žlutou kartu vidí Milan Matula.

90
    Druhý poločas bude o minutu delší.

88
    Hřiště opustil Štěpán Vachoušek,místo něj si zahraje Michael Lüftner.

88
    Jihlava právě vstřelila branku!
    Vaculík rozehrál rohový kop na hlavu JANA KLIMENTA, který se hlavou trefil přesně k tyči.

85
    Dohrál střelec prozatím jedinné branky Aidin Mahmutovič, místo něj přišel Andrej Kerič.

83
    Lukáše Masopusta nahradil Jan Kliment.

82
    O slovo se přihlásili hosté, ale Blažek hlavičku chytá.

80
    Domácí jsou aktivnější, ale doprovází je nepřesnost.

78
    Pro dneše dohrál Martin Jindráček, místo něj si zahraje Ján Chovanec.

78
    Domácí obléhají Teplice, ale branka je pro ně zakletá.

77
    Václav Koloušek pro dnesšek dohrál, místo něj si zahraje Kučera.

76
    Domácí se snaží o vyrovnání. Masopustovi ve výskoku chyběli centimetry.

75
    Další rychlý kontr hostím nevyšel, Jindráček si neporozumněl s Mahmutovičem.

72
    Teplice právě vstřelily branku!
    Hosté předvedli rychlý kontr, Litsingi přihrál ve vápně osamocenému AIDINU MAHMUTOVIČOVI pro kterého nebyl problém uklidit balón do sítě.

70
    Matulovi chyběl krok aby mohl na hranii vápna vystřelit, do protiútoku se tak dostali domácí.