1:1 (1:1)
Rayo Vallecano
Pátek 19.04.2013, 21:00Španělská LaLiga

Ode mě je to pro dnešek vše. Přeji všem čtenářům dobrou noc a příjemně strávený víkend. (23:02:08)

Oba týmy si tak dnes rozdělily po bodu, za dění ve druhé půli by si ale oba celky zasloužily body tři. Mallorca se díky remíze posunula na sedmnáctou příčku, jakožto na první nesestupovou pozici. Vallecano je v tuto chvíli osmé.

Konečný stav 1:1 je tak produktem dění v první čtvrthodině, kdy se nejprve krásně z voleje prosadil Piti, aby o pět minut později srovnal ve 12. minutě po skrumáži, který vznikla po centru z rohu hrací plochy, Alfaro. Poté se již stav neměnil, ačkoliv k tomu bylo mnohdy velice, velice blízko! Za vše mluví tři tyče Vallecana!

Velice dramatické utkání je za námi. Ačkoliv druhý poločas branku nepřinesl, byl doslova přeplněný zajímavými okamžiky, ale i fauly. Když pomineme právě ony nečisté zákroky, byl tento duel krásnou ukázkou toho, že skvělý fotbal ve Španělsku nemusí nutně znamenat pouze souboj Barcelony s Realem.

90+4
    Po centru jednoho z hráčů se míč do hostující brány snažili uklidit Arizmendi s Dos Santosem, ale Vallecano odolalo a balon nakonec končí s obrovským štěstím v moci brankáře Rubena!

90+4
    Zbývá posledních třicet vteřin. Domácí jsou u míče a mají k dispozici autové vhazování na půli hřiště.

90+3
    Vallecano kombinuje okolo domácí šestnáctky.

90+2
    Je za námi téměř polovina nastaveného času. I nadále sledujeme atraktivní herní styl nahoru dolů.

90+1
    Hrát se budou ještě čtyři minuty.

90
    To je fotbal! Na druhé straně obdržel přihrávku do běhu Pereira a jestliže byl předchozí centr Carlose těsný, tady byla rána Pereiry nejtěsnější, jaká jen mohla být. Stačil snad centimetr a míč už by lízl tyč.

89
    Střílený centr Jose Carlose zaplul těsně za vzdálenější tyč. Na míč si snažil naskočit také jeden ze spoluhráčů, ale balon byl příliš vysoko.

88
    Tomás Pina vidí žlutou kartu.

87
    Závar před bránou Vallecana. Hosté si nakonec se situací poradili a osvobozují se.

87
    A to ani po šanci Pitiho, který poslal z dobré pozice kulatý nesmysl jen těsně vedle pravé tyče!

86
    Své štěstí v zakončení zkoušel Pereira, stav se ale nemění.

84
    Už se opět pokračuje. Vlastně ne, vidíme další faul. Tenhle zápas není v tomhle ohledu zrovna ideální reklamou.

83
    Tito potřebuje ošetření. Hra je na malý moment přerušena.

82
    Tak to je neskutečné! Lass orazítkoval opět jen tyčku domácí svatyně! Branková konstrukce už dnes zachránila Mallorku snad potřetí!