NY Rangers – Florida 6:1 (kon.) | Toronto – NY Islanders 3:5 (kon.) | Ottawa – Washington 3:1 (kon.)
Philadelphia – New Jersey 0:3 (kon.) | Montreal – Tampa 3:2 (kon.) | Winnipeg – Carolina 4:3 (po pr.)
St. Louis – Arizona 2:1 (1:0 po s.n.) | Dallas – Vancouver 5:1 (kon.) | Los Angeles – Columbus 2:1 (kon.)
San Jose – Minnesota 6:1 (kon.)
po s.n. (1:0)
St. Louis Blues
2:1 (1:0, 0:0, 0:1 - 0:0)
Arizona Coyotes
Pátek 19.04.2013, 02:05 • Scottrade Center, St. Louis, MO (kapacita 19250 míst) • NHL

To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji vám dobrou noc, pokud právě jdete spát, popř. dobré ráno, pokud právě vstáváte, u dalších onlajn přenosů se s vámi těším na počtenou! (05:06:46)

Nejvíce času na ledě: Jay Bouwmeester 26:13 – Oliver Ekman-Larsson 29:00

Branky a nahrávky: 10. Perron (Backes, Pietrangelo), rozh. náj. McDonald – 59. Vrbata (Ekman-Larsson, Hanzal). Rozhodčí: Peel, Leggo – Cameron, Murphy. Diváci: 17205.

Dnes jsme mohli vidět utkání, ve kterém šlo oběma týmům o hodně, což bylo na jejich výkonech znát. Opatrný hokej se hrál téměř po celou dobu utkání. Skóre otevřel v desáté minutě David Perron, poté za Elliottem několikrát zvonila tyč, další šance Kojotů domácí brankář pochytal, na druhé straně se činil rovněž Chad Johnson. Vyrovnání přišlo až 67 vteřin před závěrečnou sirénou, když přesilovou hru využil Radim Vrbata. V prodloužení mohl rozhodnout Chris Steawrt, Johnson jeho pokus ale kryl. O vítězi tak musely rozhodnout samostatné nájezdy, ve kterých rozhodl o zisku dvou bodů pro St. Louis Andy McDonald.

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým St. Louis Blues. Autorem branky je ANDY McDONALD.

Elliott si vychutnal zákrok lapačkou a St. Louis vítězí!

Oliver Ekman-Larsson musí dát.

Puk mu trochu sjel z hokejky a Johnson jeho pokus pokryl.

Rozhodnout může Alexander Steen.

Bekhendovým blafákem na Elliotta nevyzrál.

Srovná Radim Vrbata?

Johnson jeho pokus kryje.

Za Bluesmany Chris Stewart.

Vermette minul branku.

Za hosty se pokusí srovnat Antoine Vermette.

McDonald dává, Johnson překonal střelou nahoru – 1:0!

Adam Lacek

Branky a nahrávky: 10. Perron (Backes, Pietrangelo), rozh. náj. McDonald – 59. Vrbata (Ekman-Larsson, Hanzal)

St. Louis Blues: Elliott (Allen) – Pietrangelo, Bouwmeester, Shattenkirk, Leopold, Polák, Jackman – Steen, Backes, Perron – Stewart, Sobotka, McDonald – Tarasenko, Berglund, Schwartz – Cracknell, Porter, Reaves
    Arizona Coyotes: Johnson (LaBarbera) – Michálek, Ekman-Larsson, Morris, Yandle, Klesla, Stone, Schlemko – Doan, Hanzal, Vrbata – Boedker, Vermette, Conner – Moss, Gordon, Klinkhammer – Chipchura, Brown, Bissonnette

Rozhodčí: Peel, Leggo – Cameron, Murphy

Diváci: 17205