SpVgg Greuther Fürth
2:3 (1:1)
Hannover 96
Pátek 26.04.2013, 20:30 • Trolli Arena, Fürth • Německá Bundesliga

Je za námi duel mezi Fürthem a Hannoverem. K vidění bylo nakonec pět branek. Hosté byli ve druhém poločase lepší a také se dočkali zaslouženého vítězství, o kterém rozhodl tři minuty před koncem Pinto.

To jde ode mě pro dnešek vše. Přeji Vám příjemný zbytek večera a zase někdy u on-line přenosu nepočtenou. (22:22:39)

90+2
    Domácí už příliš času nemají. Navíc se u balonu zdržují hráči v červeném.

90
    Hlavní rozhodčí Kinhöfer nastaví tři minuty nad rámec řádné hrací doby.

88
    Hannover znovu střídá. Ze hry odešel Eggimann a místo něj přišel Smiedebach.

87
    Hannover právě vstřelil branku!

Fürthu ale vedení příliš dlouho nevydrželo! Hosté se dostávají i po třetí do vedení a troufám si říci, že teď už si jej vzít nenechají. Diouf sklepl pro SERGIA PINTA, který se nechytatelnou ranou postaral už o pátou branku utkání – 2:3.

86
    Domácí fanoušci ženou své svěřence vpřed. Zatím se však hraje především ve středu hřiště.

85
    Poslední minuty budou určitě ještě hodně zajímavé. Vypadá to, že se ani jeden z týmů nehodlá s remízou smířit.

83
    Fürth právě vstřelil branku!

Domácím spasitelem bude zřejmě NIKOLA DRUJDIĆ. Ten si ve vápně nejvýše vyskočil na centr Geise a poslal ho za záda bezmocného Zielera – 2:2.

82
    Další žlutou vidí hostující stoper Haggui.

81
    Greuther zahrával rok. Nic zajímavého však z něj nevzešlo. Hosté se v poklidu ubránili.

80
    Před námi je posledních deset minut utkání. Zatím mají blíže ke třem bodů hráči v červeném, kteří budou hájit své jednobrankové vedení.

79
    Oba celky vystřídali. Na domácí straně odešel Fürster, který přenechal své místo Nothemu. Hannover vyměnil Abdellaoueho a místo něj přišel Chahed.

78
    Domácí hráči se dožadovali pokutové kopu poté, co údajně jeden z hráčů Hannoveru zahrál rukou. Žádná penalta se ale nepíská.

77
    Djurdić měl na noze vyrovnání. Balon na poslední chvíli takřka z brankové čáry vykopl obránce Sakai.

75
    Fürth se snaží o rychlou odpověď. Soupeř ale zatím brání své území bez větších problémů.

74
    Další žlutou kartu viděl za faul zezadu hostující Schmiedebach.

73
    Hráči v červených dresech měli k dispozici znovu rohový kop. Ten se ale tentokrát vůbec nepovedl.