Šumperk – Bulldogs 4:3 (kon.) | České Budějovice – Jičín 4:6 (kon.) | Šumperk – Jičín 14:4 (kon.)
České Budějovice – Bulldogs 9:5 (kon.)
FbC COQUÍ Asper Šumperk
4:3 (2:0, 1:1, 1:2)
Bulldogs Brno
Sobota 27.04.2013, 08:00 • SH Gymnázium Šumperk • Baráž o Extraligu žen

Střely po třetí třetině: Asper – 20; Bulldogs – 10, Celkově – 53:23. (09:49:32)

60:00

59:47
    Oddechový čas pro hosty.

59:47
    Bulldogs právě vstřelili branku!
    Pár vteřin před koncem zápasu snižuje DUNDELOVÁ, která se ocitla před Davidovou zcela osamocena a nebyl pro ní problém umístit míček do branky. Asistence: Marková.

59:20
    Asper kontroluje míček za brankou Brna.

58:01
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:33
    Hubáčková nebezpečně vystřelila, ale střela letěla pouze do ruk Markové.

56:41
    Štěrbová opět neproměnila svou šanci. V dnešním zápase se této hráčce příliš nedaří.

56:01
    Asper Šumperk v plném počtu.

54:10
    První přesilová hra v dnešním zápase, kterou si zahrají hráčky Brna.

54:01
    Vyloučena hráčka Darina Axmannová (ŠUM) na 2 minuty za opakované přestupky.

53:43
    Šumperk právě vstřelil branku!
    Asper navyšuje vedení a ujímá se vedení již o dvě branky. Prosadila se výrazná FILIPOVÁ. Asistence: Hrušková.

52:09
    Hrušková se obtočila kolem všech hráček, ale střelu poslala do nohy bránící hráčky.

51:27
    Brno rozehrává za půlkou hřiště, konečná střela končí na hrudi brankářky Davidové.

50:30
    Marková si připisuje skvělý zákrok, po rychlé střele Štěrbové.

49:20
    Brno velmi přidalo na hrubosti a tvrdě posílají k zemi hráčky Asperu, které mají k dispozici volný úder z poloviny hřiště.

48:35
    Brno začíná hrát a dokáže se vyrovnat Asperu, který polevil v koncentraci.

47:00
    Hostující hráčky se dočkaly snížení na rozdíl jediné branky. Zásluhu na tom má DENISA MACHŮ. Asistence: Némethová.

44:50
    Štěrbová netrefila prázdnou bránu!

44:06
    Akce Hubáčková – Zatloukalová byla velmi překombinovaná. Změny skóre se tedy nedočkáme.

43:23
    Střela Brna se otřela o břevno branky Davidové. Odráží se za mantinel a u míčku zůstane po teči Brno.

42:18
    Hubáčková pronikla až k brance Brna, ale střela putovala mimo branku Markové.

41:29
    Na hřišti vidíme sérii velmi nepřesných přihrávek, ze kterých se nic nestane.

40:59
    Průnik Asperu byl velmi nevydařený. Hráčky Šumperku přicházejí o míček.

40:27
    Filipová chybuje, ale hráčky Brna nevyužívají tuto šanci.

40:01

Střely na branku ve druhé třetině: Asper – 17; Bulldogs – 9.

Další třetina začne přibližně v 9:14.

40:00

39:37
    Filipová se dnes střelecky hezky projevuje, ale její střely míjí branku o pár centimetrů.

39:06
    Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

38:15
    Těsně před brankou Brna neproměnila Kovaříčková jasnou situaci a netrefila se do prázdné brány.

38:09
    Brněnské hráčky se konečně prosazují a snižují na dvoubrankový rozdíl. Trefuje se BACHRATÁ, která se tak zapisuje na střeleckou listinu. Bez asistence.

37:00
    Maixnerová se ocitla po souboji na zemi a je přivolán zdravotník, který se postará o její drobné zranění.

35:18
    Šumperk se opět snaží skórovat, tentokráte mají slibnou pozici z rohu hřiště.

34:24
    Hráčky Bulldogs se snaží lobovat Davidovou, ta ale hlídá svou svatyni a nepouští míček za brankovou čáru.

32:35
    Brno se nedokáže dnes prosadit a výborná Davidová zázračně kryje míček ve svých rukou.

31:58
    Třetí branku Asperu střílí ZATLOUKALOVÁ, která se ničeho neobávala a zasunula míček za záda Markové. Asistence: Zacpálková.

30:40
    Asper drží míček u středové čáry a snaží se vymyslet další gólovou situaci.

28:43
    Brno se dostalo z tlaku a Davidová úspěšně zasahuje.

27:49
    Šumperk dostává své soupeřky pod tlak. Marková prozatím drží svůj tým a nepouští za svá záda žádnou ze střel.

26:38
    Axmannová přihrávala na volnou Zacpálkovou, jenže střela letěla nad.

25:21
    Filipová mohla přidat i třetí branku, jenže žádná ze střel se v brance Markové neujala.

24:34
    Hráčky Šumperku měly k dispozici volný úder, ale úspěch tato šance nesklidila.

24:04
    Štěrbová posílala míček na Divišovou, jenže ta vystřelila nad branku Brna.

23:19
    Šumperk má v úvodu druhé třetiny velmi slabé chvilky. Hráčky Asperu dělají jednu chybu za druhou.

21:20
    Nedorozumění Šíblové s Weinlichovou málem skončilo gólem! Hráčky Šumperku měly co dělat, aby tento pokus zneškodnily.

20:30
    Úvodní minuta druhé třetiny je velmi opatrná. Pořád čekáme na vážnější akci.

20:01

Střely na branku: Asper – 16; Bulldogs – 5.

Další třetina začne přibližně v 8:39.

20:00

19:54
    V této třetině se toho příliš nestane, hráčky půjdou do kabin s výsledkem 2:0 pro Asper.

19:33
    Nakonec jsme se těšně před první sirénou dočkali i druhého gólu! Asper navyšuje vedení díky HUBÁČKOVÉ, která napravila svou chybu z osmnácté minuty. Asistence: Hrušková.

19:10
    Probíhá poslední minuta první třetiny.

18:57
    I Brno se dokáže dostat do střelecké pozice. To teď potvrdila Ďurišová, která byla kousek od vyrovnání.

17:54
    Hubáčková promarnila šanci! Zmiňovaná hráčka mohla navýšit domácímu celku vedení, to se však nestalo a na míčku je Brno.

17:03
    Na hřišti se toho moc neděje, hra se uklidnila, ale převahu na hrací ploše teď mají hráčky Asperu Šumperk.

15:44
    Filipová střílela, Zacpálková dorážela, ale vše bez úspěchu.

14:39
    Körmendyová si na svůj účet připisuje v této třetině již druhou tyčku!

14:04
    Často faulující Axmannová se nyní podívala k brance, ale nic jiného, než zákrok Markové z toho nebylo.

12:25
    Další protiútok brněnských hráček a opět pohotový zákrok prozatím bezchybné Davidové.

11:35
    Máme tady první branku utkání, kterou vstřelil tým domácích! Na střeleckou listinu se zapisuje WEINLICHOVÁ. Bez asistence.

10:57
    Axmannová opět faulovala a hostující hráčky mají k dispozici volný úder.

10:06
    Své mířidla si vyzkoušela i Maixnerová, která ale nedokázala dopravit míček za záda Markové.

09:29
    Weinlichová posílá střelu nad branku Bulldogs a začíná velký boj o míček za svatyní Brna.

09:15
    Štěrbová ostře poslala na zem hráčku Brna. Snad to nebude nic vážného.

08:32
    Brněnská rozehrávka od poloviny hřiště měla úspěch, jenže se hráčky Brna dopustily útočného faulu, a tak se bude rozehrávat u velkého brankoviště Asperu Šumperk.

07:20
    Hubáčková využívá protiútok, jenže její střela letí pouze do tyčky! Poté rychlý útok likviduje připravená Davidová.

06:01
    Axmanová faulovala, hosté z Brna si mohou vyzkoušet rozehrávku z rohu hřiště.

04:54
    Filipová se vytočila kolem hráček Brna, ale svou střelu poslala vysoko nad branku Markové.

04:49
    U střídačky Bulldogs došlo k faulu na Zacpálkovou, tudíž standardní situace pro Šumperk. Uvidíme, jak ji domácí hráčky využijí.

03:51
    Hrušková se dostala do střelecké pozice, ale připravenou Markovou nedokázala prostřelit.

02:17
    Domácí hráčky nepřesně rozehrály a jejich soupeřky tak měly slibnou pozici pro vstřelení první branky, jenže Divišová s Axmanovou byly rychlejší.

01:49
    První zákrok si připisuje i brankářka Šumperka, Davidová.

01:24
    Hráčky Asperu se vydaly na protiútok k brance Brna, jenže akci jim překazila Marková, která byla pozorná.

00:58
    Šumperk je prozatím stále na míčku a kontroluje hru.

00:01

FbC COQUÍ Asper Šumperk: Davidová (Zádrapová) – Hubáčková, Divišová, Weinlichová, Axmannová, Filipová, Štěrbová, Körmendyová, Hrušková, Zacpálková, Maixnerová, Šíblová, Zatloukalová, Kovaříčková

itelligence Bulldogs Brno: Marková – Frišaufová, Koláčková, Úšelová, Némethová, Baldrmanová, Sekaninová, Knotková, Dufková, Ďurišová, Dundelová, Machů, Bachratá

Rozhodčí: Martin Reichelt – Tomáš Kostinek.

Dobré ráno, vítám Vás u sledování online přenosu, kde se dnes utkají týmy FbC COQUÍ Asper Šumperk, kteří budou hostit na své palubovce itelligence Bulldogs Brno. Jedná se o Baráž o extraligu žen, tudíž uvidíme velice hezký florbal a dost gólů.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 08:00.

Petr Blakala

Branky a nahrávky: 12. Weinlichová, 20. Hubáčková (Hrušková), 32. Zatloukalová (Zacpálková), 54. Filipiová (Hrušková) – 39. Bachratá, 47. Machů (Némethová), 60. Dundelová (Marková)

Rozhodčí: Martin Reichelt – Tomáš Kostinek