Uničov – Kroměříž 3:1 (kon.) | Olomouc B – Slovácko B 1:0 (kon.) | Zlín B – Prostějov 4:3 (kon.)

střely mimo bránu 6:5

Druhý poločas už nám žádné další goly nepřinesl a tak Uničov zaslouženě vyhrává 3:1 (12:09:17)

90
    Probíhá nastavení a Kroměříž zahrává rohový kop.

89
    Jedna z posledních šancí pro hosty jak ještě něco s výsledkem udělat. Zahrávají nebezpečný přímák.

86
    Druhý poločas už ani z půlky hráči nepředváděli tak atraktivní výkon jako v prvním dějství.

76
    Utkání se už jen dohrává. Velké šance už nevidíme. Uničov bude zahrávat rohový kop

62
    Golman Uvízl se teď vyznamenal krásným zákrokem a domácí můžou jít do rychlého protiútoku.

55
    Po delší době zase zahrozila Kroměříz a z jejího útočného usílí budou mít výhodu rohového kopu, ale moc hráču se do vápna zrovna nechystá takže obrana domácích to bude mít jednoduché.

52
    Další roh pro Uničov. Hosté jakoby už rezignovali a je to znát na jejich pohybu a aktivitě

48
    Domácí budou zahrávat už páty rohový kop.

43
    Kroměříž pod neustálým tlakem v závěru poločasu. Golman Mucha musel vyrazit velmi pěknou střelu a Uničov bude zahrávat další rohový kop.

38
    Dva po sobě jdoucí rohy teď měla k dispozici Kroměříž ale jejich provedení nebylo dobré a Uničov může založit útočnou akci