Uničov – Kroměříž 3:1 (kon.) | Olomouc B – Slovácko B 1:0 (kon.) | Zlín B – Prostějov 4:3 (kon.)
Žďár n/S – Ostrava B 2:1 (kon.)
SK Uničov
3:1 (3:1)
SK Hanácká Slavia Kroměříž
Neděle 05.05.2013, 10:15Moravskoslezská fotbalová liga

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.

SK Uničov: Uvízl – Ulma, Vejvoda, Heinz, Jeřábek, Togl, Žmolík, Nuc, Krč, Juřátek, Richter

SK HS Kroměříž: Mucha – Šilinger, Stojaník, Tobeš, Perůtka, Steiner, Nevřala, Janča, Budín, Šturma, Handl

Rozhodčí: Duda – Krasula, Vojkovský.

1

1
    Úvodní výkop měli domácí fotbalisté a zakládají první útočnou akci.

5
    Kroměříž se s velkou lehkostí dostává na polovinu domácích a prozatím je lepším týmem.

9
    Uničov právě vstřelil branku!

První střelu ještě hostující golman zlikvidoval ale na dorážku RICHTERA už byl krátký.

11

Krásná branka Uničova. KRČ vyslal na Muchu bombu na kterou byl hostující golman krátký. Uničov během rozmezí dvou minut vstřílí druhý gol.

16
    Kroměříž právě vstřelil branku!

Na dnešní utkání do Uničova se dnes vyplatilo přijít. Po centru z pravé strany se prosazuje ŠTURMA a vrací Kroměříž do zápasu.

20
    Zatím sledujeme hodně útočné utkání plné šancí.

23
    První roh utkání zahrával Uničov.

24

JEŘÁBEK utekl všem obrancům Kroměříže a jeho zakončení bylo famozní. Mucha neměl šanci.

31
    Uničov bude zahrávat nebezpečný volný kop.

32
    a hned po přímáku následuje rohový kop pro domácí.

33
    Uničov po třetím gólu jasně dominuje. Další roh pro domácí

38
    Dva po sobě jdoucí rohy teď měla k dispozici Kroměříž ale jejich provedení nebylo dobré a Uničov může založit útočnou akci

43
    Kroměříž pod neustálým tlakem v závěru poločasu. Golman Mucha musel vyrazit velmi pěknou střelu a Uničov bude zahrávat další rohový kop.

48
    Domácí budou zahrávat už páty rohový kop.

52
    Další roh pro Uničov. Hosté jakoby už rezignovali a je to znát na jejich pohybu a aktivitě

55
    Po delší době zase zahrozila Kroměříz a z jejího útočného usílí budou mít výhodu rohového kopu, ale moc hráču se do vápna zrovna nechystá takže obrana domácích to bude mít jednoduché.

62
    Golman Uvízl se teď vyznamenal krásným zákrokem a domácí můžou jít do rychlého protiútoku.

76
    Utkání se už jen dohrává. Velké šance už nevidíme. Uničov bude zahrávat rohový kop

86
    Druhý poločas už ani z půlky hráči nepředváděli tak atraktivní výkon jako v prvním dějství.

89
    Jedna z posledních šancí pro hosty jak ještě něco s výsledkem udělat. Zahrávají nebezpečný přímák.

90
    Probíhá nastavení a Kroměříž zahrává rohový kop.

statistiky:
    rohy 9:5
    střely na bránu 9:7
    střely mimo bránu 6:5

Druhý poločas už nám žádné další goly nepřinesl a tak Uničov zaslouženě vyhrává 3:1 (12:09:17)