Liberec – Sparta 1:1 (kon.) | Ostrava – Teplice 2:1 (kon.) | Dukla Praha – Příbram 2:2 (kon.)
Mladá Boleslav – Č. Budějovice 0:0 (kon.) | Hr. Králové – Slovácko 3:3 (kon.) | Brno – Plzeň 1:1 (kon.)
FC Baník Ostrava
2:1 (1:0)
FK Teplice
Pondělí 06.05.2013, 14:00 • Stadion Bazaly • Juniorská liga

Zápas nakonec končí vítězstvím Ostravy 2:1. Baník se v utkání díky Tobiášovi dostal do vedení. Teplice sice na začátku druhé půle srovnaly krok brankou Šaldy, jenže o dvě minuty později vrátil domácím vedení Kryštof. Později se tato branka ukázala nakonec jako rozhodující. (15:50:53)

88
    Utkání míří do svého konce a o výsledku je pravděpodobně rozhodnuto.

86
    Další příležitost, tentokrát v podání domácích. Tomasz Gomola ji však neproměnil a poslal míč mimo.

84
    Střídající Jakub Uhlíř se ocitl v dobré příležitosti, hlavičkovému pokusu však chyběl větší důraz.

78
    Třetí střídání Teplic. Odešel Zdeněk Kopas, na hřiště zamířil Melsen Shkreta.

76
    Obrovskou šanci zvýšit na 3:1 měli domácí, na Přemysla Lipše utíkali dva hráči Baníku, jenže ty teplický gólman vychytal!

73
    Druhá změna Teplic. Karel Kodeš střídán Jakubem Uhlířem.

73
    Teplická akce končí postavením mimo hru.

71
    Třetí střídání Ostravy. Milan Ferenčík na hřišti nahrazuje jednoho ze střelců – Pavla Tobiáše.

68
    Poprvé v utkání vystřídaly i Teplice. Dohrál Pavel Soukup, na hřiště přišel Tomáš Kukačka.

64
    A to bylo poslední, co dnes Jakub Šašinka předvedl. Na hřišti jej střídá Tomasz Gomola.

62
    Teplický Lipš nyní vychytal v další šanci ostravského útočníka Šašinku.

57
    Na úvod druhého poločasu se s brankami roztrhl pytel, uvidíme, co přinesou následující minuty.

51
    Baník právě vstřelil branku!
    Jenže domácí ihned reagují svou druhou brankou, kterou se znovu ujímají vedení. Z rohového kopu se hlavou trefil TOMÁŠ KRYŠTOF.

49
    Teplice právě vstřelily branku!
    A je srovnáno. Rohový kop zahrávaly i Teplice a po něm se prosazuje stoper PETR ŠALDA, který tak vyrovnává na 1:1.

48
    Na úvod druhého dějství Ostrava zahrávala svůj druhý roh v utkání, ale bez většího úspěchu.

46

Do utkání lépe vstoupili domácí, ale Teplice postupem času srovnaly hru a byly lepším týmem. V tu dobu se však prosadil Baník, když zaváhání soupeře dokázal využít Pavel Tobiáš. Druhý poločas začne zhruba v 15:00.

42
    Hned vzápětí mohl vyrovnat ofenzivní středopolař Kulhánek, jeho pokus skončil nad.

41
    Jenže stoper Teplic Horvát zaváhal a z levé strany se prosadil domácí PAVEL TOBIÁŠ.

38
    V úvodu utkání sice Teplice tahaly za kratší provaz, avšak nyní se situace obrátila a Severočeši jsou na hřišti lepším týmem.

35
    V další vyložené šanci byl teplický Marek Strada, svou hlavičkou namířil jen do gólmana.

32
    Tu však domácí Baník nedokázal využít. Na první branku si tak musíme počkat.

31
    Stoper Teplic Horvát viděl žlutou kartu, Ostrava navíc bude kopat standardku.

27
    Domácí Ostrava střídá. Ze hřiště jde Filip Kaša, kterého střídá Oldřich Byrtus.

27
    Teplice ožily, další jejich akce skončila nepřesným zakončením. Po něm ještě zahrávaly roh, neprosadily se však.

22
    Velkou šanci měl teplický Marek Strada, který jen těsně minul šibenici Pavlenkovy brány!

19
    Vůbec první roh zápasu rozehrála Ostrava a dostala se i k zakončení, které však skončilo mimo tři tyče.

15
    První střelu mezi tři tyče v utkání zaznamenaly Teplice, brankář Pavlenka byl však připraven.

12
    Teplický útok skončil poté, co byl odmáván a následně i odpískán ofsajd.

11
    Dvě velké šance měl v úvodu utkání domácí Jakub Šašinka, ani jedna však neskončila brankou.

8
    V úvodních minutách se ke střele dostali i Tepličtí, stav se však zatím nezměnil. Aktivnější jsou zatím domácí.

3
    Domácí Baník se v úvodu utkání dostal ke střele, která však na branku gólmana Lipše nemířila.

1

Utkání se odehraje na hlavním stadionu Baníku na Bazalech.

FC Baník Ostrava: Pavlenka – Jovanovič, Javorek, Kaša, Kryštof – Kundrátek P., Voves, Novák, Chromečka – Šašinka, Tobiáš.

FK Teplice: Lipš – Kopas, Šalda, Horvát, Bubeníček – Soukup, Polák – Strada, Kulhánek, Hlaváček – Kodeš.

Rozhodčí: Machálek – Paták J., Vojkovský.

Příjemný den z Ostravy, kde se dnes v rámci 29. kola Juniorské ligy představí Teplice. Utkání nemá výrazného favorita, neboť domácí Baník je na poslední osmnácté příčce, hosté jsou patnáctí.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.