Přerov – Kopřivnice 22:33 (kon.) | Hranice – Plzeň 20:21 (kon.) | Lovosice – Jičín 21:29 (kon.)
Dukla – Zubří 25:18 (kon.) | Královo Pole – Karviná 28:34 (kon.)
HK FCC Město Lovosice
21:29 (8:16)
O2xyworld HBC Jičín
Středa 08.05.2013, 11:45Chance Extraliga mužů

Jičín byl v dnešním utkání lepší a zcela zaslouženě zvítězil 29:21. K výhře nakročil už v prvním poločase, v tom druhém si pak už svůj náskok pohlídal. Hosté jsou tak velmi blízko k zisku titulu! (13:14:10)

60
    Konec zápasu. (21:29)

60
    Jonáš koriguje na rozdíl osmi gólů. (21:29) (21:29)

59
    Kraus z nulového úhlu zatočil míč k pravé tyčce, hostům padá do branky v podstatě všechno. (20:29) (20:29)

58
    Time-out si vybral i Jičín. (20:28) (20:28)

58
    Ještě hostující Babák překonal Adamíka. (20:28) (20:28)

57
    Jonáš proměnil 7m hod, pak přidal branku i Landa, gól zaznamenali i hosté. (20:27) (20:27)

56
    Time-out Lovosic. (18:26) (18:26)

56
    Drbohlav rovněž překonal Adamíka, o vítězství Jičína už nikdo nepochybuje. (18:26) (18:26)

55
    Kvasnička navyšuje výrazné vedení Jičína. (18:25) (18:25)

54
    Landa to zkusil a skóroval. Opět vidíme rozdí šesti branek mezi oběma soupeři. (18:24) (18:24)

54
    Babák z brejku přidal další branku Jičína. (17:24) (17:24)

53
    Jenže samotný Klimt (LOV) se po faulu soupeře sápal na Lepieše a dostal dvě minuty za nesportovní chování. (17:23) (17:23)

53
    Lepieš (JIC) sroloval Klimta a od sudího dostal nesmlouvavě červenou kartu! (17:23) (17:23)

53
    Zkušený Kraus dává v gól ve správný čas. Házenkář, který získal titul v roce 2003, by mohl slavit s Jičínem letos. (17:23) (17:23)