Pátek 10.05.2013, 18:30 • Hala STARS Karviná • Chance Extraliga mužů

U dalšího online zpravodajství se na Vás bude těšit Pavel Kremla. (20:16:05)

Statistiky: Schams, Vajda – Vala 1, O. Meca, Krahulec 2, Hanisch 4, Vančo 10, Drobek 1, Chudoba 9, Mlotek 1, Užek, Petrovský 3, Pomahač, Gelnar

Vydra, Matuška – Skopal 4, Hradil 4, Zemánek 1, Kulišťák 2, Buček, Študent 2, Kopal, Kavka 5, Kovařík 4, Valášek, Pernička 5

Přerovští si tedy nepřipsali ani bod a i nadále zůstavají na posledním místě tabulky.

Karvinští byli v utkání lepším celkem, přičemž těžili hlavně z rychlých kontrů, které převážně v první půli využíval Vančo. Přerov se snažil ve druhém poločase ztrátu po první půli dotáhnout, což se mu částečně podařilo až na rozdíl jedné branky. Poté ovšem Karviná vstřelila tři rychlé branky a zbytek zápasu už dohrávala.

Skončilo nám utkání 8.kola kola nadstavbové části mezi celky Karviné a Přerova, ve kterém byly úspěšnější domácí a i nadále drží neporazitelnost.

60
    Konec zápasu. (31:27)

60
    V poslední půlminutce ještě vyloučen Pomahač za držení. (31:27) (31:27)

59
    Karviná v plném počtu. (31:27) (31:27)

58
    Ten ovšem nevyužila a následně snižuje z brejku Študent. (31:26) (31:26)

58
    Útočný faul hostí, Karviná může do útoku. (31:25) (31:25)

57
    Krahulec dostává dvě minuty za hru nohou. (31:25) (31:25)

56
    Oddechový čas pro hosty. (31:25) (31:25)

56
    Obě mužstva hrají v plném počtu (31:25) (31:25)

56
    Do volného prostoru si naskočil Hradil a prostřelil Schamse. (31:25) (31:25)

54
    Hanish ovšem fauluje také a dostává taktéž dvě minuty. (31:24) (31:24)

54
    Valášek fauloval Hanishe a je vyloučen. Ten i přes tento faul dokázal vsítit branku. (31:24) (31:24)

53
    Z křídla snižuje Kovařík. (30:24) (30:24)

51
    Sérii nepřesností na obou stranách zakončil brankou Chudoba. (30:23) (30:23)

49
    Po výborném zákroku Schamse se ocitl sám na brankovišti Hanish a vsítíl další branku. (28:23) (28:23)