FC Twente
0:2 (0:1)
FC Utrecht
Čtvrtek 23.05.2013, 20:45Nizozemská Eredivisie

Je tu konec zápasu. Domácí první finále playoff o Evropskou ligu nezvládli a prohráli s Utrechtem 0:2. Hosté jsou jednou nohou v Evropské lize, postup musí potvrdit v domácí odvetě, která je na programu v neděli od 12:30. (22:40:23)

90+4
    Následnou standardku domácí nezahráli dobře a zdá se, že hosté zápas dohrají v poklidu.

90+4
    Domácí v závěru rychle střídají. Odešel Chadli a nastupuje Edwin Gyasi.

90+3
    Asare fauloval Chadliho a dostává žlutou kartu. Je to druhá žlutá v zápase a tedy červená.

90+2
    Hosté samozřejmě šetří čas a dělají vše pro to, aby zápas dohráli v klidu.

90+1
    Nastavovat se budou ještě čtyři minuty.

90
    Hraje se poslední minuta normální hrací doby. Domácí jsou hodně skleslí. Dnešní první finálový zápas jim vůbec nevyšel.

88
    Centr do vápna mířil na Chadliho, ten se ale přes skrumáž k zakončení nedostal.

87
    Nyní budou mít domácí možnost v podobě dalšího rohového kopu.

85
    Rychle se blíží závěr zápasu a vypadá to, že domácí již míč do brány soupeře nedotlačí.

83
    Hosté opět střídají. Odešel Anouar Kali, místo něj si zahraje Kai Heerings.

81
    Necelých deset minut před koncem sledujeme stále stejný obraz hry. Domácí hráči by potřebovali vstřelit gól, jenže do šancí se nedostávají.

79
    Hráči Twente nakonec kopali dva rohový kopy, ani po jednom ale bránu soupeře ohrozit nedokázali.

77
    Domácí se stále více tlačí do zakončení, nyní vybojovali další rohový kop.

75
    Střídají také domácí. Hrací plochu opustil Tim Breukers, místo něj nastupuje Felitciano Zschusschen.