1:1 (0:1)
FC Slovan Liberec
Pátek 24.05.2013, 14:00Celostátní liga staršího dorostu

Já se s vámi z Hlučína loučím a u dalších onlajn přenosů nasledanou. (15:53:57)

Je za námi zápas mezi Hlučínem a Libercem v Celostátní dorostenecké lize. V prvním poločase skóroval po pěkné hlavičce Matějka a Liberec vedl 1:0. Své vedení udržet nedokázal a v 49. minutě srovnal Baculák.

90
    Drozd stáhl protihráče a vidí další žlutou kartu.

90
    Za zdržování hry viděl žlutou kartu Bláha.

88
    Oba týmy chtějí dát gól, hraje se od brány k bráně.

87
    Žlutou kartu obdržel liberecký Ondráček.

85
    Na ten si vyskočil Konečný a balón schoval do svých rukavic.

84
    Hlučín bude zahrávat volný přímý kop z levé strany.

82
    Ve skluzu se snažil zakončit Týfa, ale jeho střela skončila kousek vedle branky.