Kanada – Kostarika 0:1 (kon.) | Ekvádor – Německo 2:4 (kon.) | Anglie – Irsko 1:1 (kon.)
Anglie
1:1 (1:1)
Irsko
Středa 29.05.2013, 21:00 • Wembley, Londýn (kapacita 90000 míst) • Reprezentační zápasy

To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji vám krásný zbytek večera a u dalších online přenosů na počtenou! (22:55:08)

Červené karty: 0-0

Sudí Collum ukončil přátelské utkání mezi Anglií a Irskem, které nakonec skončilo nerozhodně 1:1. Hlavním hrdinou utkání se stal bezesporu irský brankář David Forde, který zneškodnil hodně šancí Angličanů, a to především ve druhém poločase. Skóre otevřel ve 13. minutě hlavičkou Shane Long, deset minut po něm srovnal skóre Frank Lampard. Ve druhé půli Angličané sice bušili do svého soupeře, co to šlo, čtvrté remíze 1:1 ve vzájemných zápasech těchto dvou celků v řadě ale už nezabránili.

90+1
    Coleman přerušil faulem možný útok Angličanů, už to vypadá, že zápas skončí remízou.

90
    Skotský rozhodčí Collum nastaví v dnešním zápase 2 minuty.

89
    Dlouhý nákop až na Wayna Rooneyho se ukázal být dlouhým i na rychlonohého útočníka Anglie.

88
    Forde sbírá další centrovaný míč a alespoň na chvíli může uklidnit hru.

87
    Anglie ještě střídá, ze hry odstupuje Alex Oxlade-Chamberlain, na jeho místo přichází James Milner.

87
    Walcott v podobné příležitosti jako před chvíli Oxlade-Chamberlain, i nyní zasahuje skvělý Forde, Angličané opět budou zahrávat rohový kop.

86
    Shane Long si opět nabíhal za obranu, opět ale zaměstnal asistenta rozhodčího se svým praporkem.

85
    Irové se opravdu srdnatě brání po celý druhý poločas, do konce zápasu zbývá posledních 5 minut plus nastavení.

83
    Další obrovská šance domácích! Rooney předložil lahůdkovou přihrávku Oxlade-Chamberlainovi, který stál tváří tvář Fordemu, irský brankář ale pokračuje ve famózním výkonu nadále. Následovat bude další rohový kop Anglie.

82
    Irové pokračují v prostřídávání hráčů, ze hry odstupuje Jon Walters, na jeho místo nastupuje Conor Sammon.

81
    Angličané mají míč na svých kopačkách, na polovině hřiště s ním ale moc nenadělají.

79
    Tečovaný centrovaný míč nebezpečně padal do pokutového území Anglie, Foster ho nezasáhl moc dobře, nakonec byl ale odpískán faul na anglického brankáře.

77
    Irský brankář Forde dnes kraluje ve vzduchu, do svých rukavic stáhl další centrovaný míč od rohového praporku.