Jankovičová – Šarapovová 1:2 (kon.) | Kirilenková – Azarenková 0:2 (kon.)
2
0 6 6
Středa 05.06.2013, 14:12French Open - ženy - Roland Garros (antuka)

To je z mé strany vše a těším se u dalších sportovních přenosů. Přeji hezký zbytek dne. (16:30:44)

A je dobojováno. Sledovali jsme hodně zajímavé utkání, které nakonec zvládla lépe Maria Šarapovová, která porazila Jelenu Jankovičovou 2:1 na sety. Vítězství ruské krásky se ale nerodilo vůbec lehce.

V prvním setu se Rusce nic nedařilo Jelena Jankovičová vyhrála první sadu lehce 6:0. Srbka na kurtu dominovala a zaslouženě se dostala do vedení.

Ve druhém setu ale Maria zabrala a po dobrém výkonu se dostala do vedení 5:1. Jenže Jelena Jankovičová to nevzdala a dokázala snížit na rozdíl jednoho gemu. Ruska ale set dopodávala do vítězného konce a šlo se do třetí sady.

Také v posledním setu to byl velký boj. Maria Šarapovová ale byla o něco málo lepší a nakonec třetí sadu vyhrála 6:3. Vítězství Rusky je zřejmě zasloužené, ale nutno dodat, že Jelena Jankovičová dnes byla minimálně vyrovnanou soupeřkou a předvedla skvělý výkon.

Do semifinále ale postupuje Maria Šarapovová. O finále bude bojovat s Victorií Azarenkovou.

Konec zápasu

3:6
    Po dobrém returnu zahrála Jelena Jankovičová míček do zámezí a Maria Šarapovová vyhrává tento zápas a postupuje do semifinále French Open!

15-40
    Jelena Jankovičová zbytečně chybovala a Maria Šarapovová má dva mečboly!

15-30
    Jelena Jankovičová poslala míček přesně na základní čáru a Maria si s tím nedokázala poradit.

0-30
    Další parádní úder ruské krásky, kterou udělí dva míče od vítězství.

0-15
    Ruska začala výborně a získala úvodní fiftýn.

3:5
    Maria Šarapovová se vydala k síti, kde nedala své soupeřce šanci a od postupu do semifinále ji dělí jeden gem!

40-A
    Hodně dlouhou výměnu ukončila Jelena Jankovičová, která nezvládla úder z bekhendu.

40-40
    Dlouhou výměnu ale nezvládla Maria Šarapovová, která poslala míček až za základní čáru, další shoda.

40-A
    Po zbytečné chybě srbské tenistky má Ruska výhodu.

40-40
    Ruska se ale vydala k síti a bušila do své soupeřky. Jelena Jankovičová několikrát skvěle zasáhla, ale nakonec fiftýn získala Maria Šarapovová.

40-30
    Maria Šarapovová zbytečně chybovala a nabídla své soupeřce brejkbol!

30-30
    Ruska si nyní pomohla bodem přímo z podání.

30-15
    Následuje fantastický return srbské hráčky. Zřejmě nejlepší v celém tomto utkání!