Česko
26:21 (15:9)
Island
Sobota 08.06.2013, 18:00Kvalifikace MS žen (baráž)

Český tým vítězí v dvojzápase o postup na Mistrovství světa. Druhý poločas utkání byl ze začátku z české strany dobrý, avšak ve 40. minutě se situace zlomila a Islanďanky začaly udávat tempo hry. (19:26:20)

60
    Konec zápasu. (26:21)

60
    Vítková z brankoviště vymetla šibenici islandské branky. (26:21) (26:21)

59
    Český trenér také obdržel v závěru utkání žlutou kartu, jako jeho islandský protějšek. (25:21) (25:21)

58
    Luzumová sice dokázala dostat míč za záda Asmundsdottir, branka ale neplatí, protože rozhodčí odpískala kroky. (25:21) (25:21)

57
    Hrbková z pravé spojky úspěšná. (25:21) (25:21)

57
    Palsdottir se probila před Müllnerovou a nedala jí šanci. (24:21) (24:21)

57
    Štěrbová prolétla až na brankoviště. (24:20) (24:20)

56
    Český tým je teď jako opařený, tempo hry diktují hráčky ze Skandinávie. (23:20) (23:20)

55
    Palsdottir prostřelila Müllnerovou. (23:20) (23:20)

55
    Salčáková z levého kříla technicky obstřelila brankařku Islandu. (23:19) (23:19)

54
    Ze sedmičky se prosazuje Jonsdottir. (22:19) (22:19)

52
    Gunnarsdottir si seběhla až na brankoviště a nedala Müllneerové šanci. (22:18) (22:18)

52
    Po jedenácti minutách se prosazuje i český tým, ze sedmičky úspěšná Luzumová (22:17) (22:17)

51
    Islanďanky se teď možná troškku zbytečně poslaly do pěti, když dvě minuty obdržela Palsdottir. (21:17) (21:17)

50
    Islanďanky jsou teď na koni! Češky jsou mizerné v koncovce, naopak na druhé straně to do sítě padá, posledních šest branek skončilo v síti Češek! (21:17) (21:17)

49
    Technicky o tyč koriguje Skuladottir. (21:17) (21:17)

48
    Müllnerová sice vystihla dráhu a směr střely Bragadottir, ale míč i přes to skončil v síti. (21:16) (21:16)