Lučičová-Baroniová – Plíšková 2:0 (kon.) | Vandewegheová – Plíšková 1:2 (kon.)
Cetkovská – Johanssonová 0:2 (kon.) | Southová – Rybáriková 0:2 (kon.)
2
65 7 7
Pondělí 10.06.2013, 15:05WTA Birmingham - Rothesay Classic (tráva)

To je z mé strany vše a těším se u dalších sportovních přenosů. Přeji hezký zbytek pondělí. (17:53:05)

A je dobojováno. Sledovali jsme hodně vyrovnané utkání, které nakonec zvládla lépe Kristýna Plíšková, která vyhrála nad Coco Vandewegheovou 2:1 na sety! Utkání trvalo 2 hodiny a 48 minut.

V prvním setu se bojovalo o každý míček a nakonec došla první sada až do zkrácené hry. Tam se obě tenistky přetahovaly o vedení, ale nakonec byla úspěšnější Coco Vandewegheová, která vyhrála 7:5.

Do druhého setu lépe vstoupila Coco Vandewegheová, která už vedla 4:0 a vypadalo to, že je rozhodnuto. Jenže pak česká hráčka zabrala a dotáhla tuto sadu až do zkrácené hry. Tam byla úspěšnější vyrovnala na 1:1.

Ve třetím setu to byla opět velká bitva. Za stavu 5:4 měla česká hráčka mečbol, ale Coco Vandewegheová to zvládla a zápas pokračoval. Poté měla Američanka brejkbol, ale ten nevyužila. Ve dvanáctém gemu třetího setu si Plíšková vybojovala tři mečboly a nakonec po velké bitva vyhrála!

Konec zápasu

5:7
    Je konec! Po velkém boji vyhrává tento zápas Kristýna Plíšková, která postupuje do dalšího kola turnaje v Birminghamu!

30-40
    Druhý mečbol je pryč, pořád má ale česká hráčka ještě jeden!

15-40
    Coco Vandewegheová to ale nevzdává a nyní na kurtu dominovala.

0-40
    Kristýna Plíšková má tři mečboly!

0-30
    A nyní už jen dva! Česká hráčka má tento důležitý gem skvěle rozehraný.

0-15
    Plíškovou dělí tři míčky od vítězství.

5:6
    Konec přestávky, podávat bude Coco Vandewegheová.

5:6
    Následuje přestávka a výměna stran.

5:6
    Plíšková odvrátila brejkbol a nakonec si své podání udržela a jde opět do vedení.