Mexiko – Itálie 1:2 (kon.)
Mexiko
1:2 (1:1)
Itálie
Neděle 16.06.2013, 21:00 • Estádio do Maracanã, Rio de Janeiro • Konfederační pohár

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (22:55:19)

Itálie vstoupila vítězně do letošního Konfederačního poháru, když ve druhém utkání skupiny A porazila Mexiko 2:1. Za Itálii se ve druhém poločase prosadil bouřlivák Balotelli, který svým důrazem stanovil konečné skóre dnešního zápasu. Po dvou zápasech mají tak dva největší favorité skupiny, Brazílie a Itálie, po třech bodech. Bez bodu jsou zatím Japonci a po dnešním duelu i Mexičané.

90+3
    Italové hrají závěr velice zkušeně, drží míč v blízkosti vápna soupeře, vypadá to, že tento zápas zvládnou a zápas vyhrají.

90+1
    Ano, rozhodčí Osses z Chile nastavuje ještě tři minuty, šance Mexika na vyrovnání stále žije.

90
    Probíhá poslední, tedy devadesátá, minuta základní hrací doby, rozhodčí ale jistě nějakou tu minutu ještě nastaví.

89
    Italové na polovině Mexika, které se nyní musí pouze bránit, místo touhy zaútočit a vyrovnat.

88
    Střídání v týmu Itálie: ze hřiště odchází Giaccherini, přichází Aquilani.

87
    Mexičané budou vhazovat na pravé straně na vlastní polovině.

86
    Střídání v týmu Mexiko: ze hřiště odchází Zavala, přichází Jiménez.

85
    Střídání v týmu Itálie: ze hřiště odchází Balotelli, přichází Gilardino.

84
    Italové hrají dnes v zadních řadách maximálně spolehlivě, Mexičané se ve druhém poločase téměř na nic nezmohli!

83
    Pirlo získává míč, ale není kam chvátat, míč se vrací zpět na polovinu Itálie.

82
    Míč končí po "malé domů" až u Corony, Mexičané to zkouší "dopředu".

81
    Žlutou kartu za faul na polovině hřiště dostává De Rossi.

80
    Začíná poslední desetiminutovka a stav utkání nyní konečně více odpovídá předváděné hře.

79
    Balotelli na oslavu svého gólu svlékl dres, což je prohřešek proti pravidlům, který se trestá žlutou kartou.

78
    Itálie právě vstřelila branku!
    MARIO BALOTELLI znovu předvedl svou sílu v osobních soubojích, kdy ve vápně přetlačil dva bránící hráče Mexika a v pádu nakonec dokázal špičkou kopačky překonat i gólmana Coronu, Italové vedou.