Chile – Anglie 1:1 (kon.) | Nový Zéland – Uruguay 0:2 (kon.) | Irák – Egypt 2:1 (kon.)
Chorvatsko – Uzbekistán 1:1 (kon.)
Chorvatsko
1:1 (0:1)
Uzbekistán
Středa 26.06.2013, 20:00 • Bursa Atatürk Stadyumu, Bursa, Turecko • Mistrovství světa U20

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (21:51:17)

Po rozehrání volného kopu rozhodčí píská konec utkání, Chorvaté nejsou z výsledku příliš nadšení, z jejich výrazu je patrné zklamání, ale dnes to na víc, než na bod, prostě nestačilo.

90+3
    Ve třetí minutě nastavení ještě dostávají žlutou kartu Aleksić a Šamšidinov.

90+2
    Nakonec odkráčel po svých za postranní čáru, Uzbekistán pošetřil čas.

90+1
    Dvě minuty nastaví sudí Carrillo, na trávníku leží Uzbek Šamšidinov, který se nemá k tomu, aby se zvedl.

90
    Začíná poslední minuta dnešního utkání, rozhodčí však určitě bude nějakou minutu ještě nastavovat, těch přerušení bylo hodně.

89
    V pokutovém území se dostává ke střele Mašaripov po přihrávce od Jusupova z pravé strany, ale zkouší střílet z voleje, míč mu ale sklouzl z nohy.

88
    Z hlediště se ozývá pískot, v samém závěru utkání tempo hry opět opadlo, předváděný fotbal je podprůměrný.

86
    Po zásahu obránce Mrzljaka má soupeř k dispozici další rohový kop, tentokrát z pravé strany, střela na bránu zpoza vápna, míč letí vysoko nad.

85
    Míč v blízkosti pokutového území Chorvatska, ale střelu Šamšidinova odvrací obrana na roh, vůbec první pro Uzbekistán!

84
    Statistika střel na bránu – 10 : 10.

83
    Datković v poslední chvíli odkopává před nabíhajícím Sergejevem do autu.

82
    Nákop ze zadních řad Chorvatska, míč míří na Aleksiće, ale to by nesměl být přetažený. Omonov vykopává.

80
    Střídání v týmu Chorvatsko: ze hřiště odchází Livaja, přichází Brlek.

80
    Je před námi závěrečných deset minut dnešního utkání, stav je nerozhodný 1:1, povede se některému z týmů vstřelit rozhodující gól?