Senec – Ružiná 4:1 (kon.) | Opava – Karviná 1:1 (kon.) | Vlašim – Bohem. Pr. 1:2 (kon.)
Dukla Praha – Ústí n. L. 3:1 (kon.) | Bardejov – R. Sobota 5:1 (kon.) | Zlaté Moravce – Šaľa 2:1 (kon.)
Zabrze – Ružomberok 0:0 (kon.) | Ružiná – R. Sobota 3:2 (kon.) | Trenčín – Brno 0:1 (kon.)
Znojmo – Trnava 2:0 (kon.) | Nitra – Olomouc 1:5 (kon.) | Senec – Bardejov 2:1 (kon.)
Rapid – Žilina 0:0 (kon.) | Trenčín – Brno 1:1 (kon.)
ŠK SFM Senec
2:1 (0:0)
Partizán Bardejov
sk Sobota 29.06.2013, 17:00Přípravný zápas

Skončil sa finálový zápas 33.ročníka Memoriálu Š.Hronca. Víťazom sa stalo mužstvo ŠK SFM Senec, ktoré vo finále porazilo Partizán Bardejov 2:1. Z postu komentátorov sa s vami lúčia Filip Kubaliak a Dávid Švec. Ďakujeme za vašu celodennú pozornosť a prajeme príjemný zvyšok víkendu. (18:31:33)

85
    Senec dal gól!
    Senec napokon otáča výsledok zápasu, strelcom druhého gólu tímu od Slnečných jazier je OROLÍN.

70
    Krátko po vedúcom góle Bardejova vyrovnáva v drese Senca UJČÍK.

68
    Bardejov dal gól! Bardejov nakláňa misky váh na svoju stranu, v 68.minúte otvára skóre stretnutia ANDRIČ.

65
    V druhom polčase hráme rovnako bez gólov, oba tímy si dávajú v obrane veľký pozor.

46
    Začal druhý polčas.

Po prvom polčase finálového zápasu Senec vs. Bardejov je stav 0:0. Druhý polčas sa začne približne 17:45.

Prvý polčas skončil.

25
    Finálový zápas sa stále hrá za stavu 0:0.

1
    Stretnutie práve začalo.

Príjemný letný podvečer, hlásime sa vám z fináloveho zápasu Memoriálu Š. Hronca, v ktorom proti sebe nastúpi SFM Senec a Partizán Bardejov. Zápas sa začína o 17:00 a k jeho sledovaniu vás pozýva dvojica komentátorov Filip Kubaliak a Dávid Švec.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie začína o 17:00.