Senec – Ružiná 4:1 (kon.) | Opava – Karviná 1:1 (kon.) | Vlašim – Bohem. Pr. 1:2 (kon.)
Dukla Praha – Ústí n. L. 3:1 (kon.) | Bardejov – R. Sobota 5:1 (kon.) | Zlaté Moravce – Šaľa 2:1 (kon.)
Zabrze – Ružomberok 0:0 (kon.) | Ružiná – R. Sobota 3:2 (kon.) | Trenčín – Brno 0:1 (kon.)
Znojmo – Trnava 2:0 (kon.) | Nitra – Olomouc 1:5 (kon.) | Senec – Bardejov 2:1 (kon.)
Rapid – Žilina 0:0 (kon.) | Trenčín – Brno 1:1 (kon.)
ŠK SFM Senec
2:1 (0:0)
Partizán Bardejov
sk Sobota 29.06.2013, 17:00Přípravný zápas

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie začína o 17:00.

Príjemný letný podvečer, hlásime sa vám z fináloveho zápasu Memoriálu Š. Hronca, v ktorom proti sebe nastúpi SFM Senec a Partizán Bardejov. Zápas sa začína o 17:00 a k jeho sledovaniu vás pozýva dvojica komentátorov Filip Kubaliak a Dávid Švec.

1
    Stretnutie práve začalo.

25
    Finálový zápas sa stále hrá za stavu 0:0.

Prvý polčas skončil.

Po prvom polčase finálového zápasu Senec vs. Bardejov je stav 0:0. Druhý polčas sa začne približne 17:45.

46
    Začal druhý polčas.

65
    V druhom polčase hráme rovnako bez gólov, oba tímy si dávajú v obrane veľký pozor.

68
    Bardejov dal gól! Bardejov nakláňa misky váh na svoju stranu, v 68.minúte otvára skóre stretnutia ANDRIČ.

70
    Senec dal gól!
    Krátko po vedúcom góle Bardejova vyrovnáva v drese Senca UJČÍK.

85
    Senec napokon otáča výsledok zápasu, strelcom druhého gólu tímu od Slnečných jazier je OROLÍN.

Skončil sa finálový zápas 33.ročníka Memoriálu Š.Hronca. Víťazom sa stalo mužstvo ŠK SFM Senec, ktoré vo finále porazilo Partizán Bardejov 2:1. Z postu komentátorov sa s vami lúčia Filip Kubaliak a Dávid Švec. Ďakujeme za vašu celodennú pozornosť a prajeme príjemný zvyšok víkendu. (18:31:33)