Kluž – Plzeň 1:4 (kon.) | Č. Budějovice – Znojmo 2:1 (kon.) | Opava – Frýdek-Místek 3:1 (kon.)
Ústí n. L. – Hr. Králové 2:4 (kon.) | Prešov – R. Sobota 7:0 (kon.) | Zlaté Moravce – Liberec 0:3 (kon.)
Chorzów – Karviná 0:0 (kon.) | Slovácko – Břeclav 5:0 (kon.) | Senec – Dunajská Lužná 1:2 (kon.)

Hradec Králové právě vstřelil branku!
    Čtvrtý gól Hradce přidává v závěru utkání VANĚČEK a zdá se býti rozhodnuto.

72
    Hlavou se prosadil také JAN ŠISLER a Hradec opět vede.

60
    Ústí právě vstřelilo branku!
    Po přesné hlavičce TOMÁŠE SMOLY je vyrovnáno.

Z technických důvodů vám budeme ze druhé půle přinášet pouze informace o změnách stavu. Děkujeme za pochopení.

46

Po prvním poločase vedou Votroci 2:1 po brankách Voltra se Šislerem. Za domácí pak snižoval Smola. Hradci patřil úvod utkání, za nepříznivého stavu se ale ústecký tým dostal více do hry.

45+1
    Hradecký Voltr uvízl v ofsajdu.

45
    Opět v akci Moulis, na Lindra se nyní řítil z pravé strany a mířil ke vzdálenější tyči.

44
    V závěru prvního poločasu hra nabrala na tempu a přináší divákům zajímavou podívanou.

41
    Po skvělé individuální akci mohl vyrovnat Pavel Moulis! Obehrál dva beky, přehodil si míč na svou lepší nohu a pálil doprostřed branky, kde však se skvělým zákrokem se vytáhl brankář Lindr.

36
    Arma zkorigovala skóre a ztrácí už pouze jeden gól. Míč letěl do vápna a v ohni před Lindrem se nejlépe zorientoval TOMÁŠ SMOLA, který krásnými nůžkami poslal míč přesně k tyči!

35
    Ústečtí zaznamenali první vážnou šanci, T. Smola napřáhl zpoza vápna a branku minul o milimetry!

31
    Janoušek kroutil míč z větší vzdálenosti pod břevno, gólman Ústí Zacharda míč ale vyškrábl nad.

25
    Ústí se tlačí výrazněji do útoku, Lindr ale zatím zasahovat nemusel.

20
    Ústečtí bojují a prokazují nasazení, chybí jim ale větší fotbalovost. Hradec zatím hraje s větší lehkostí.

15
    Míč do běhu dostal JAN ŠISLER a po zemi mířil přesně k tyči. Při této situaci fatálně zaspala ústecká obrana, která si nerozebrala protihráče.