Kluž – Plzeň 1:4 (kon.) | Č. Budějovice – Znojmo 2:1 (kon.) | Opava – Frýdek-Místek 3:1 (kon.)
Ústí n. L. – Hr. Králové 2:4 (kon.) | Prešov – R. Sobota 7:0 (kon.) | Zlaté Moravce – Liberec 0:3 (kon.)
Chorzów – Karviná 0:0 (kon.) | Slovácko – Břeclav 5:0 (kon.) | Senec – Dunajská Lužná 1:2 (kon.)
Jablonec – Kolín nad Rýnem 0:3 (kon.)
Ruch Chorzów
0:0 (0:0)
MFK Karviná
Úterý 09.07.2013, 17:30Přípravný zápas

Ode mě je to vše, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (19:25:13)

Utkání je u konce. V prvním ani druhém poločase jsme branku neviděli a tak duel končí bezbrankovou remízou 0:0. Mírně aktivnějším celkem prvního poločasu zápasu byl domácí Ruch, ovšem v poločase druhém a hlavně v závěru zápasu to byla Karviná, která mohla rozhodnout. To se ovšem nepovedlo a tak přátelské utkání mezi Chorzówem a Karvinou končí 0:0.

90
    A v závěru si Ruch dal málem vlastní branku! Nešťastnou teč Helika ale Kamiński chytá.

89
    Propagační pokus Gondy teď ukryl do náruče Kamiński.

88
    Konczkowski to teď nemyslel špatně, míč ale pouze proletěl pokutovým územím Karviné.

87
    Další zajímavý pokus, tentokráte to byl Konczkowski, ten sice trefil bránu, ale pozorný Paleček jeho pokus chytá.

85
    Tymiński to teď zkusil z nějakých pětatřiceti metrů a jeho střela nebyla vůbec špatná, Palečka ale neohrozila.

85
    Tentokráte si pro míč došel brankář Kamiński.

84
    Mírný tlak Karviné pokračuje, další rohový kop.

82
    Další rohový kop Karviné likviduje Konczkowski, který míč odkopává mimo hrací plochu.

80
    I za Karvinou se na hřišti objevily nové tváře. Svatonský a Gonda.

79
    Další obléhání brány Palečka pokazil špatnou přihrávkou Konczkowski.

78
    Ruch je nyní mírně aktivnější, ovšem všechny jeho útoky končí už před velkým vápnem Karviné.

76
    Další změna na straně Ruchu, dohráno má Strarzyński, kterého nahradí Lipski.

73
    Momentálně se hraje ve středu hřiště a šance na jedné či druhé straně nepřichází.

72
    Už se zase hraje, do dobré pozice se dostával Fiala, brankář Kamiński ale celou situaci bez problémů vyřešil.