Irtyš Pavlodar – Levski 2:0 (kon.) | Gefle – Narva 5:1 (kon.) | Lankaran – Sliema 1:0 (kon.)
Pjunik – Teteks 1:0 (kon.) | Ventspils – Broughton 0:0 (kon.) | FC Santa Coloma – Breidablik 0:0 (kon.)
Mladost Podgorica – Fehérvár 1:0 (kon.) | Turnovo – FK Sūduva 3:2 (5:4 po pen.) | Žilina – Kutaisi 3:3 (kon.)
Aktobe – Gandzasar 2:1 (kon.) | Dinamo Minsk – Kruoja 5:0 (kon.) | Dudelange – Milsami 0:0 (kon.)
Inter Turku – Víkingur 0:1 (kon.) | Karabach – Met. Skopje 1:0 (kon.) | Levadia Tallinn – Bala Town 3:1 (kon.)
FK Liepāja – Prestatyn 1:2 (3:4 po pen.) | Skonto FC – FC Tiraspol 0:1 (4:2 po pen.) | Valletta – La Fiorita 1:0 (kon.)
Zrinjski Mostar – FC Santa Coloma 1:0 (kon.) | Malmö – Drogheda 2:0 (kon.) | Mariehamn – Keşla FK 0:2 (kon.)
Rosenborg – Crusaders 7:2 (kon.) | Vaduz – Čichura 1:1 (kon.) | Celje – Tromsø 0:2 (kon.)
Botev Plovdiv – Astana 5:0 (kon.) | Kukësi – Flora 0:0 (kon.) | Astra Giurgiu – Domžale 2:0 (kon.)
HB Tórshavn – Vestmannaeyjar 0:1 (kon.) | Glentoran – Reykjavík 0:3 (kon.) | Honvéd – Čelik 9:0 (kon.)
Vojvodina – Hibernians 3:2 (kon.) | St Patrick´s – Žalgiris Vilnius 1:2 (kon.) | Libertas – FK Sarajevo 1:2 (kon.)
po penal. (4:2)
Skonto FC
0:1 (0:0)
FC Tiraspol
Čtvrtek 11.07.2013, 18:00 • Skonto Stadions, Riga • Evropská liga (předkola)

Skonto Riga nakonec zvládlo lépe penaltový rozstřel a postupuje do 2. předkola, ve kterém se utká se Slovanem Liberec. Ode mne je to pro dnešek vše, hezký zbytek večera. (20:38:12)

Osipovs proměňuje, je rozhodnuto.

Shapoval odvrátil první mečbol.

Fertovs dává, Skonto vede už 3:1.

Grosu penaltu nezvládl, gólman domácích znovu zazářil. To už vypadá s Tiraspolem hodně špatně.

Naopak Laizāns se nemýlí.

Penaltu Gheorghiev vychytal brankář Grybauskas.

Šabala vyrovnává.

Josan proměnil a posílá Tiraspol do vedení.

Střílení penalt začíná.

Ani prodloužení nepřineslo rozhodnutí, poslední alternativou jsou pokutové kopy.

Druhé prodloužení skončilo.

119
    Laizānsova střela se mezi tři tyče nevešla.

117
    Utkání spěje k penaltovému rozstřelu.

112
    Hauşiho pokus byl tečován a mezi tři tyče se nevešel.

110
    Fertovs fauloval Josana a nabídl míč soupeři.

106
    Začalo druhé prodloužení.

První poločas prodloužení skončil.

105
    Osipovse zastavil zdvižený praporek sudího.

103
    Josan střílel, ale domácí brankář byl na svém místě.

100
    Druhá změna v domácím týmu, Siņeļņikovse vystřídal Osipovs.

99
    Na branku pálil Mingazov, ale Livşiţ dobře zasáhl.

97
    Skonto mohlo konečně skórovat, ale Mingazov minul v dobré pozici.

94
    Grosu se zapomenul v ofsajdu.

93
    Skonto mělo k dispozici rohový kop, se kterým naložilo prachbídně.

91
    Začal první poločas prodloužení.

90 minut hry je za námi a stále neznáme postupujícího. Tiraspol totiž dokázal skórovat a poslal oba celky do prodloužení.

Druhý poločas skončil.

90+2
    Už se hraje nastavený čas, dvojutkání směřuje do prodloužení.

90
    Laizānsova střela byla sražena do bezpečí.

88
    Domácí jsou v závěru v tlaku, ale k velké šanci se nemohou dostat.

85
    Mingazov vystřelil, ale brankář hostí se vyznamenal.

83
    Novicov je potrestán žlutou kartou.

81
    První změna v dresu domácích. Karašauskse nahradil Isajevs.

80
    Tiraspol právě vstřelil branku! Moldavský celek se dočkal. YEVGEN ZARICHNYUK využil pas Grosua a zajistil vedení svému celku, které momentálně posouvá oba týmy do prodloužení.

77
    Tiraspolu se čas na vstřelení gólu krátí, naopak domácí hru v klidu kontrolují.

74
    Siņeļņikovs rozehrál v krátkém časovém rozmezí dva rohové kopy, ani jeden z nich však neskončil gólovou tečkou.

71
    Poslední střídání Tiraspolu, hřiště opustil Bulat, nahradil ho Grosu.

70
    Následný rohový kop domácích nebezpečný nebyl.

69
    Domácí Šabala vypálil na branku Tiraspolu parádní střelu, kterou brankář Livşiţ skvěle zneškodnil.

65
    Siņeļņikovs byl ve velice dobré pozici, ale branku minul.

63
    Gabovs prozkoušel pozornost Livşiţa, na kterého si však nepřišel.

62
    Tiraspol má zhruba ještě půlhodinu na branku, která by mu zajistila alespoň prodloužení.

61
    Ani z této možnosti však nezapršelo.

60
    Josan vybojoval rohový kop.

56
    Druhá změna v moldavském celku, A. Popovici vystřídal Nevuche.

55
    Taktický faul Zarichnyuka zastavil nadějnou akci domácích.

53
    Tiraspol měl k dispozici standartní situaci, se kterou naložil bídně. Úvod druhé půle je plný nepřesností.

50
    Fertovs rozehrál nepřesně přímý kop.

48
    Skonto Riga se dostávalo do zajímavé možnosti, ale jeden z domácích pokazil finální přihrávku.

46

Úvodní dějství odvetného utkání 1. předkola Evropské ligy je za námi a zatím jsme branku neviděli. Tento výsledek více vyhovuje domácím, kteří hájí jednobrankový náskok z prvního utkání. Druhý poločas odstartuje zhruba okolo 19. hodiny.

44
    První poločas se kvapem blíží ke svému závěru.

42
    Domácí Fertovs v ofsajdu.

40
    Boestean je potrestán žlutou kartou.

39
    Mingazovův pokus byl zablokován obranou moldavského FC do zámezí.

37
    Hostující Josan je potrestán žlutou kartou od rozhodčího Tykgaarda.

35
    Tiraspol měl k dispozici standartní situaci, se kterou však naložil prachbídně.

32
    Livşiţ musel předvést pohotový zákrok po střele Karašauskse.

30
    Střela ukrajinského záložníka hájícího barvy moldavského celku byla zablokována.

28
    Zarichnyuk znovu nachytán za obrannou linií domácích.

26
    Aktivní Gheorghiev vyslal na domácí branku už pátou střelu svého celku, ale ani tentokrát nebyla gólová.

23
    Hostující Bulat rozehrál přímý kop, ale jeho rozehrávka postrádala kvalitu.

22
    Karašausks byl ve velké šanci, ale Livşiţ předvedl výborný zákrok.

19
    Nový muž na hřišti ihned mířil na branku soupeře, ale minul prostor mezi třemi tyčemi.

17
    Moldavský celek střídá a je to zřejmě vynucená změna. Freda Nelsona nahradil Gheorghiev.

16
    Ani napodruhé si Zarichnyuk nedal pozor na ofsajdovou linii.

15
    Zarichnyuk byl přistižen v ofsajdu, míč pro domácí.

14
    Na druhé straně to zkoušel Karašausks, ale ani on neuspěl.

12
    Zarichnyuk vyslal na Grybauskase jedovatou střelu, kterou domácí brankář vyrazil do bezpečí.

10
    Tiraspol měl k dispozici rohový kop, ale obrana Rigy se ubránila.

9
    O minutu později se stejná situace opakuje.

8
    A. Popovici byl nachytán v ofsajdovém postavení.

7
    Gabovs znovu prozkoušel pozornost soupeřova brankáře, který si zatím na nedostatek práce stěžovat nemůže.

6
    Obrana Tiraspolu si poradila.

5
    Karašausks ohrozil brankáře Livşiţa, který jeho ránu vyrazil na roh.

4
    Šabala fauloval Freda Nelsona, míč pro moldavský celek.

3
    Pokus hostujícího Josana byl zablokován.

2
    Lotyšský celek rozehrával dva rohové kopy v krátkém sledu, ale ani z jednoho velké nebezpečí pro brankáře Tiraspolu nevzniklo.

1

Skonto Riga FC: Grybauskas – Gabovs, Rode, Bulvitis, Dvali – Mingazov, Fertovs, Laizāns, Siņeļņikovs – Šabala, Karašausks.

FC Tiraspol: Livşiţ – Boestean, Hauşi, Novicov, D. Popovici – Bulat, Shapoval, Zarichnyuk, Josan – Fred Nelson, A. Popovici.

Rozhodčí: Tykgaard – Hummelgaard, Bille (všichni Dánsko).

Vítejte u sledování odvetného utkání 1. předkola Evropské ligy mezi Skonto Riga a FC Tiraspol. První utkání zvládl lépe moldavský celek, který na domácím hřišti zvítězil 1:0 a bude hájit těsný jednobrankový náskok. O jedinou branku prvního utkání se postaral v 51. minutě Mingazov, čímž zajistil svému celku lepší výchozí pozici do odvety. Duel startuje v 18 hodin našeho času a postupující se ve druhém předkole utká s českým zástupcem – Slovanem Liberec.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.