Irtyš Pavlodar – Levski 2:0 (kon.) | Gefle – Narva 5:1 (kon.) | Lankaran – Sliema 1:0 (kon.)
Pjunik – Teteks 1:0 (kon.) | Ventspils – Broughton 0:0 (kon.) | FC Santa Coloma – Breidablik 0:0 (kon.)
Mladost Podgorica – Fehérvár 1:0 (kon.) | Turnovo – FK Sūduva 3:2 (5:4 po pen.) | Žilina – Kutaisi 3:3 (kon.)
Aktobe – Gandzasar 2:1 (kon.) | Dinamo Minsk – Kruoja 5:0 (kon.) | Dudelange – Milsami 0:0 (kon.)
Inter Turku – Víkingur 0:1 (kon.) | Karabach – Met. Skopje 1:0 (kon.) | Levadia Tallinn – Bala Town 3:1 (kon.)
FK Liepāja – Prestatyn 1:2 (3:4 po pen.) | Skonto FC – FC Tiraspol 0:1 (4:2 po pen.) | Valletta – La Fiorita 1:0 (kon.)
Zrinjski Mostar – FC Santa Coloma 1:0 (kon.) | Malmö – Drogheda 2:0 (kon.) | Mariehamn – Keşla FK 0:2 (kon.)
Rosenborg – Crusaders 7:2 (kon.) | Vaduz – Čichura 1:1 (kon.) | Celje – Tromsø 0:2 (kon.)
Botev Plovdiv – Astana 5:0 (kon.) | Kukësi – Flora 0:0 (kon.) | Astra Giurgiu – Domžale 2:0 (kon.)
HB Tórshavn – Vestmannaeyjar 0:1 (kon.) | Glentoran – Reykjavík 0:3 (kon.) | Honvéd – Čelik 9:0 (kon.)
Vojvodina – Hibernians 3:2 (kon.) | St Patrick´s – Žalgiris Vilnius 1:2 (kon.) | Libertas – FK Sarajevo 1:2 (kon.)
St Patrick´s Athletic FC
1:2 (0:1)
VMFD Žalgiris Vilnius
Čtvrtek 11.07.2013, 20:45 • Richmond Park, Dublin • Evropská liga (předkola)

Je konec! St Patrick´s Athletic nezvládl po remíze ve Vilniusu domácí zápas a do druhého předkola Evropské ligy tak postupuje Žalgiris. Skóre zápasu otevřel v nastaveném čase prvního poločasu hostující Kuklys a stejný hráč pak v 51. minutě přihrál na gól Bilińskému. Irové v 85. minutě snížili z penalty, kterou proměnil Brennan, ovšem kýžený vyrovnávací gól, jenž by je posunul alespoň do prodloužení, už vstřelit nestačili. Pro St Patrick´s Athletic tak letošní pohárová sezóna končí. Já se s Vámi pro dnešek loučím a někdy zase u onlajnů na počtenou! (22:38:11)

90+4
    Fagan, ve snaze vybojovat balón u hostující šestnáctky, fauluje a je zřejmě rozhodnuto.

90+3
    ... je z toho jen odkop od brány, se kterým Vitkauskas nepospíchá.

90+3
    Domácí s míčem na útočné polovině...

90+2
    Po faulu Bilińského na Bolgera rozehrávají domácí jednu ze svých posledních akcí!

90
    Hosté šetří čas. Nyní byl faulován Janušauskas a Žalgiris zůstává u míče.

88
    Price dostává žlutou kartu za faul na Leliugu.

86
    Russell odchází, nahrazuje ho Kelly.

86
    Žlutou kartu obdržel domácí Russell.

85
    St Patrick´s právě vstřelili branku!
    KILLIAN BRENNAN pokutový kop proměnil a dramatizuje tak závěr zápasu. Domácí jsou jediný gól od prodloužení!

83
    Zagurskas fauluje ve vápně Flooda a domácí budou kopat penaltu!

82
    Další zakončení hostujícího týmu má na svědomí Zagurskas, ani on zařízení netrefil, ale to mu moc vadit nemusí, jelikož jeho tým je i tak blízko k postupu.

81
    Snaha domácích pomalu opadá. Naopak hrozí hosté, Bilińského rána se však mezi tyče nevešla.

78
    Polský kouč Žalgirisu Marek Srb sáhl k poslednímu střídání. Odešel Kamolov, nastoupil Zagurskas.

77
    Na druhé straně se dostal do zajímavé pozice Flood, ale ani on netrefil bránu.

76
    K němu se postavil Biliński, vypálil však mimo.

76
    Navíc Bolger fauloval Kamolova poměrně blízko domácí šestnáctky, takže hosté budou mít možnost zahrávat zajímavý přímý kop.

75
    Vypadá to, že hosté Patrick´s žádný větší tlak nedovolí. Domácí se sice snaží, ale obrana Žalgirisu je do blízkosti své brány nepouští.