6 5
0
0

Čtvrtek 11.07.2013, 15:37WTA Budapešť - Hungarian Grand Prix (antuka)

Stalo se nevyhnutelné, Andrea Hlaváčková skrečuje toto utkání a do dalšího kola tak postupuje Alexandra Cadantuová.

4:0
    Další return v autu a Hlaváčková končí na antuce s bolestí! Toto nevypadá dobře.

3:0
    Zkrácení hry však Cadantuová přečetla a výměnu následně ukončila.

2:0
    Fantastický forhend do protipohybu Hlaváčkové ukončuje tento gem.

1:0
    Hlaváčková nepůsobí příliš dobrým dojmem, ztratila hned v úvodu rozhodující sady servis a ihned tak prohrává.

7:5
    Napodruhé to už nevyšlo a před námi je tak třetí set.

6:5
    Hlaváčková zažádala o čas na ošetření a tak se nám přestávka malinko protáhne.

6:5
    Přechod Hlaváčkové na síť nebyl ideální a Cadantuová toho využívá. Odvrátila v průběhu setu už čtyři mečboly a rázem jde podávat na vítězství v něm.

5:5
    Přesným forhendem do růžku kurtu srovnává Rumunka na 5:5 a boj o druhý set je tak rázem otevřen. Hlaváčková už vedla 3:5 a měla i čtyři mečboly, no hraje se dál.

4:5
    Zkrácení hry Hlaváčkové bylo přímo katastrofální a tak přestože měla Hlaváčková čtyři mečboly, tak se pokračuje v zápase dál a Cadantuová půjde servírovat na 5:5.

3:5
    Nádherným bekhendem po čáře využívá česká tenistka hned ten první a vede 3:5. Nyní tak půjde podávat na vítězství v celém zápase.

3:4
    Servisem si Hlaváčková připravila pozici a následně gem dokázala ukončit z forhendu.

3:3
    Cadantuová sice doběhla kraťas, ale nahrála přímo na raketu Hlaváčkové a ta už jenom poslala míček do prázdné části kurtu.

3:2
    Opět zbytečná chyba a Alexandra Cadantuová vede rázem 3:2 s brejkem.

2:2
    Dobrou pozici měla Hlaváčková, ale opět kazí a z náskoku 0:2 tak již nic není.

1:2
    Cadantuová v těžké pozici vytahuje skvělý prohoz a snižuje na 1:2. Brejk tak česká tenistka potvrdit nedokázala a to je škoda.

0:2
    Těsným autem Rumunka ukončuje druhý gem a Andrea Hlaváčková se tak dostává do slibného vedení 0:2.

0:1
    Cadantuová měla výměnu dobře rozehranou, ale nakonec poslala míček o pár milimetrů za základní čáru a Hlaváčková tak získala úvodní gem 2. setu.

4:6
    Nakonec se to přece jen povedlo a Andrea Hlaváčková tak získává první set v poměru 4:6.

4:5
    Dojchybou ukončuje Hlaváčková tento gem a evidentně se bude o první set ještě tvrdě bojovat.

3:5
    Opět nepřesný return Hlaváčková, ta nyní půjde podávat na vítězství v prvním setu.

2:5
    Nepřesným returnem usnadňuje Cadantuová soupeřce život.

2:4
    Dlouhý gem nakonec Alexandra Cadantuová zvládá a snižuje na 2:4.

1:4
    Forhend Hlaváčkovou v tomto gemu poslouchal na jedničku, ta tak čistou hrou potvrzuje předchozí brejk a vede už 1:4.

1:3
    Rumunka si věřila a zkrátila hru, jenže Hlaváčková byla u míčku včas a nakonec Cadantuovou nezachránil ani obranný lob.