Stefano Travaglia
0
1 62
sk Sobota 13.07.2013, 21:05Challenger San Benedetto (antuka)

Ďakujem za pozornosť pri tomto neskorom prenose, prajem dobrú noc a dovidenia pri ďalších prenosoch na onlajny.eu. Určite nezabudnite na zajtrajšie finále. (23:03:46)

Semifinálový zápas, ktorý trval 1 hodinu a 18 minút, medzi Andrejom Martinom a Stefanom Travagliom skončil teda očakávaným víťazstvom slovenského hráča 6:1 a 7:6(2). V prvom sete Andrej doslova sfúkol svojho súpera, keď mu dovolil uhrať len jeden gem a jeho dominanciu potvrdzujú aj tri čisté hry v tejto časti zápasu. Aj v druhom sete Andrej pôsobil istejším dojmom a keď viedol už 4:2, zdalo sa, že nič ho nemôže ohroziť na ceste do finále. Travaglia sa s vedomím, že nemá čo stratiť uvoľnil, jeho údery získali na presnosti a ziskom troch gemov v rade vážne zaútočil na obrat v sete. Navyše ho domáce publikum neustále hnalo dopredu, čo mu tiež dodávalo sily. Avšak Andrej Martin opäť ukázal svoju mentálnu silu a v ťažko vybojovanom tajbrejku už súperovi nedal šancu a zaslúžene postúpil do zajtrajšieho finále, kde sa stretne s najvyššie nasadeným hráčom turnaja Portugalčanom Joao Sousom. Ten si v dnešnom prvom semifinále poradil hladko s ďalším domácim hráčom Thomasom Fabbianom 6:1, 6:3.

Koniec zápasu

7:6
    Andrej Martin svoj prvý mečbal po hodine a 18 minútach využíva, keď jeho súper poslal loptičku mimo dvorec!

6-2
    Štyri mečbaly pre slovenského hráča po aute Travagliu!

5-2
    Ritern Travagliu končí za základnou čiarou a Andrej si tak svoj servis ustrážil.

4-2
    Nasleduje výmena strán.

4-2
    Travaglia nabehol na sieť, no poslal loptičku do autu.

3-2
    Andrej opäť získava minibrejk po sieti Taliana.

2-2
    Po výbornom servise si Talian pripravil pôdu na úspešný volej.

2-1
    Andrej na sieti púšťal Travagliov ritern do autu.

1-1
    Travaglia reagoval na Andrejovú loptičku možno lepšie ako sám chcel a má minibrejk späť.

1-0
    Prvý bod tajbrejku a minibrejk získava Andrej po aktívnej hre.

6:6
    Sieť z rakety Travagliu a budeme svedkami tajbrejku.

40-30
    Krásna výmena! Andrej popreháňal súpera po kurte a získal výhodu.

30-30
    Ľahkú loptičku poslal Andrej do autu.

30-15
    Andrej zatlačil súpera ďaleko za základnú čiaru a ten v tiesni mieril len do siete.

15-15
    Na smeč Martina Talian reagoval, no druhý Andrejov volej bol už víťazný.

0-15
    Andrej poslal loptičku za základnú čiaru.

5:6
    Koniec prestávky, podávať bude Andrej Martin na udržanie sa v druhom sete a vynútenie si tajbrejku.