Srbsko
91:66 (26:14, 36:33, 62:49)
Česko
Pondělí 15.07.2013, 12:30 • Estonsko, Tallin • ME do 20 let - muži

Je tu konec zápasu a český výběr nakonec prohrává nejvyšším rozdílem z dosavadních pěti zápasů. V první čtvrtině měl dvanáctibodové manko, díky skvělé druhé čtvrtině, kde chvíli i vedl, nakonec snížil náskok na rozdíl tří bodů. Vše se zlomilo ve druhé polovině třetí čtvrtiny, kde Srbové opět vedli dvouciferným rozdílem a čtvrtá čtvrtina už byla jasně v jejich režii. Češi v druhém poločase propadli hlavně v obraně, soupeř jim dokázal nastřílet 55 bodů. Zítra se pokusí naši mladíci vylepšit reputaci v duelu s Ukrajinou, která by měla být papírově nejslabším celkem této skupiny. Tímto se s Vámi loučím a přeji hezký zbytek dnešního dne. (14:10:01)

40:00
    Konec zápasu. (91:66)

39:56
    Příhoňský byl zablokován a skóre se již měnit nebude. (91:66) (91:66)

39:44
    V samém závěru se prosazuje také Bojič. (91:66) (91:66)

39:25
    Miljenovič fauluje a Kyzlink proměnil oba dva trestné hody. (89:66) (89:66)

39:13
    Kyzling snižuje dvojkou, Srbové ale mají jasně navrch. (89:64) (89:64)

39:06
    Bojič navyšuje náskok. (89:62) (89:62)

38:39
    Miljenovič proměnil oba dva trestné hody. (87:62) (87:62)

38:39
    Příhoňský fauloval Miljenoviče a je to pátý faul našeho týmu. (85:62) (85:62)

38:27
    Krstič fauloval Kříže a ten proměnil jeden trestný hod. (85:62) (85:62)

38:13
    Tentokráte ale Bojič dává dva body a zvyšuje vedení favorita. (85:61) (85:61)

37:49
    Bojič neproměnil dvojku, na druhé straně není úspěšný za tři body ani Příhoňský. (83:61) (83:61)

37:24
    Oba trestné hody proměňuje Kříž. (83:61) (83:61)

37:24
    Kyzlink se netrefil pod košem, Marinkovič fauluje. (83:59) (83:59)

36:53
    Po krásné přihrávce Miljenoviče smečuje Krstič. (83:59) (83:59)

36:32
    Marinkovič odpovídá další úspěšnou dvojkou. (81:59) (81:59)

36:11
    Další úspěšná trojka tentokráte Kyzlinka a Češi snižují na rozdíl dvaceti bodů. (79:59) (79:59)

35:36
    Po dlouhé době trojka českého výběru, kterou proměňuje Příhoňský. (79:56) (79:56)