Širak – Partizan Bělehrad 1:1 (kon.) | Helsinki – Kalju 0:0 (kon.) | Neftçi Baku – Skënderbeu 0:0 (kon.)
Elfsborg – Daugavpils 7:1 (kon.) | Sligo Rovers – Molde 0:1 (kon.) | Slovan Bratislava – Ludogorec 2:1 (kon.)
New Saints – Legia 1:3 (kon.) | Győr – Maccabi Tel Aviv 0:2 (kon.) | Cliftonville – Celtic 0:3 (kon.)
ŠK Slovan Bratislava
2:1 (0:0)
PFK Ludogorec Razgrad
Středa 17.07.2013, 20:15 • Štadión Pasienky • Liga mistrů (předkola)

Máme za sebou dnešní zápas 2. předkola Ligy mistrů. Ten vyhrává po neskutečném obratu v posledních pěti minutách Slovan Bratislava. Nejprve srovnal v 87. minutě Helenár a v 93. minutě rozhodl z penalty taktéž Helenár. A to zdůrazňuji, že Slovan hrál od 81. minuty bez vyloučeného Grendela! Slovan tak bude zajíždět na půdu Razgradu s jednobrankovým náskokem. To je ode mne dnes vše, příjemný zbytek večera. (22:13:31)

90+4
    Neskutečný obrat Slovanu!

90+3
    Slovan dal gól! K penaltě se postavil JURAJ HELENÁR a tu s přehledem proměňuje, Slovan tak zápas obrací a vede 2:1!

90+2
    Stoyanov stáhl Helenára v pokutovém území za nohy a vyfasoval žlutou kartu.

90+2
    Pokutový kop pro Slovan!

90+1
    Střela Zlatinskiho mířila totálně mimo branku.

90+1
    Hlavní rozhodčí Taylor nastavuje čtyři minuty.

89
    Na druhé straně se snažil nasimulovat penaltu Bakalov. Od hlavního rozhodčího vyfasoval žlutou kartu.

87
    Slovan dal gól! Ve středu hřiště se dostal k míči střídající JURAJ HELENÁR a ten svou bombou k levé tyči skóruje! Hodně důležitý gól.

86
    Hráči Slovanu se snaží ještě něco s výsledkem udělat, budou to mít ale sakra těžké, hrají bez vyloučeného Grendela a navíc už jim zbývá nějakých pět minut.

84
    U míče jsou hosté, kteří kombinují na vlastní polovině a pochopitelně vůbec nikam nespěchají.

81
    Erik Grendel vyfasoval druhou žlutou a následně tedy červenou! Tak to je velká nepříjemnost pro Slovan.

79
    Hráči Slovanu jsou u míče a kombinují na útočné polovině. Na skórování mají zhruba dvanáct minut.

76
    Střídání v týmu FK Ludogorets 1947 Razgrad: ze hřiště odchází I. Stoyanov, přichází Bakalov.