Nizozemsko – Island 0:1 (kon.) | Německo – Norsko 0:1 (kon.)
Německo
0:1 (0:1)
Norsko
Středa 17.07.2013, 18:00 • Guldfågeln Arena, Kalmar, Švédsko • Mistrovství Evropy - ženy

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (19:53:29)

Norsko dnešní zápas zvládlo, sympatická německá trenérka Silva Neidová jde sportovně pogratulovat lavičce Norska k vítězství. Pro Norsko znamená zisk tří bodů vítězství v základní skupině a postup do další fáze.

90+5
    Hodně nepovedený kop, utkání končí.

90+4
    Poslední šance pro Německo, Maierová je faulována Stenslandovou v blízkosti vápna, to je dobrá pozice!

90+3
    V poslední minutě nastavení odkopává obrana Norska míč až na polovinu soupeře.

90+2
    Behringerová centruje z levé strany, ale před naskakující Mittagovou míč chytá Hjelmsethová.

90+1
    Hlavní rozhodčí Staubliová nastaví ještě tři minuty nad rámec základních devadesáti minut, to budou krušné minuty pro Norsko.

90
    Probíhá již poslední minuta řádné hrací doby a Německo je blízko ztrátě všech tří bodů.

89
    Německo vhazuje na polovině soupeře, z pravé strany, ale míč se dostává až k půlící čáře.

88
    Centr Německa z levé strany odvrací obránkyně Norska.

87
    Bartusiaková rozehrává až na polovině Norska, vzadu zůstává pouze jedna hráčka v bíločerném, míč však získává Hjelmsethová.

85
    Marozsanová střílí ze vzdálenosti zhruba pětadvaceti metrů, míjí bránu.

84
    Jedna z Norek se dostává k hlavičce, ale posílá míč pouze vedle brány.

83
    Stenslandová rozehrává rohový kop z pravé strany.

82
    Nepřesný nákop Norska, míč opět rychle rozehrává Bartusiaková.

81
    Akerhaugenová vhazuje z levé strany na vlastní polovině, Norky se těžko dostávají na polovinu soupeře.

79
    Střídání v týmu Německo: ze hřiště odchází Lötzenová, přichází Däbritzová.

78
    Behringerová střílí z levé strany, ze vzdálenosti zhruba třiceti metrů, čtrnáctá střela Německa na bránu, míč letí vysoko nad bránu.