Širak – Partizan Bělehrad 1:1 (kon.) | Helsinki – Kalju 0:0 (kon.) | Neftçi Baku – Skënderbeu 0:0 (kon.)
Elfsborg – Daugavpils 7:1 (kon.) | Sligo Rovers – Molde 0:1 (kon.) | Slovan Bratislava – Ludogorec 2:1 (kon.)
New Saints – Legia 1:3 (kon.) | Győr – Maccabi Tel Aviv 0:2 (kon.) | Cliftonville – Celtic 0:3 (kon.)
The New Saints
1:3 (1:0)
Legia Varšava
Středa 17.07.2013, 20:15Liga mistrů (předkola)

V druhé půli Legie otočila skóre zápasu z 0:1 na 3:1 ze svého pohledu. Můžeme říct, že je to zcela zasloužené, v těchto čtyřiceti pěti minutách byli Poláci aktivnější a i lepší. Do odvetného zápasu, který se navíc bude hrát na půdě Legie si Varšavané berou dvou brankové vedení a tři vstřelené branky na hřišti soupeře. Dnes večer je to ode mě všechno, užijte si zbytek večera a nashledanou. (22:08:53)

90+3
    Hráč Varšavy ještě dostane žlutou kartu, Zyro fauloval

90+1
    Legie přenesla rychle hru a Kucharczyk dobře vystřelil, branku přestřelil.

90
    Rozhodčí nastavuje 3 minuty.

89
    Zyro zkusil své štěstí z dáli, do brány se netrefil.

87
    Další rohový kop, ale i tento se zapsal mezi ty neúspěšné. Legii to moc mrzet nemusí, tento zápas si vítězství pohlídá.

86
    Legie kope roh z pravé strany. K vážnějšímu ohrožení branky ani teď nedošlo.

83
    Saganowski v ofsajdu.

83
    Tento roh se Legii nepovedl, nedostali se ani k zakončení.

82
    Saganowski tvrdě střílel levou nohou a Harrison na poslední chvíli vyrazil. Legie bude kopat roh.

80
    Střídání i na druhé straně, odchází hráč s číslem 20 Darlington a místo něj jde na hřiště M. Williams.

79
    Odchází poslední autor gólu Jakub Kosecki a nahrazuje ho nový hráč jménem Zyro

77
    Welšané se snaží něco vymyslet, Legie jim moc nedovoluje a čas stále utíká.

74
    Legia Varšava právě vstřelila branku!
    Furman našel dlouhým centrem JAKUBA KOSECKIHO, ten si míč zpracoval na prsa, přistrčil a poslal za záda gólmana Harrisona.

71
    Dvalisvili sám upadl v pokutovém území. Rozhodčí stál blízko, a udělil hráči Varšavy žlutou kartu za filmování.