All Stars Thajska – Chelsea 0:1 (kon.) | Zlín – Břeclav 4:1 (kon.) | Ústí n. L. – Chomutov 2:1 (kon.)
Havířov – Třinec 1:1 (kon.)
FK VIAGEM Ústí nad Labem
2:1 (1:0)
FC Chomutov
Středa 17.07.2013, 17:00Přípravný zápas

A je dobojováno. Ústí nad Labem tento přípravný duel zvládlo a nakonec vyhrálo nad Chomutovem 2:1. Domácí poslal do vedení Dvořák a druhou branku přidal Šalda. Deset minut před koncem snížil hostující Pavlíček, ale další branka už nepadla. Domácí tedy vyhráli a nutno dodat, že zcela zaslouženě. To je z mé strany vše a těším se u dalších sportovních přenosů. Přeji hezký večer. (18:40:14)

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

88
    Ústí kontroluje hru a vypadá to, že jednobrankový náskok udrží.

86
    Domácí poslali do vápna hostů několik centrů, ale ani jeden se neujal.

84
    Chomutovští kombinovali na polovině Ústí, ale nakonec z toho nebyla ani střela.

82
    Hosté se snaží a tlačí se dopředu. Domácí ale zatím odolávají a stále vedou.

80
    Chomutov právě vstřelil branku!
    Na malém vápně se dostal k odraženému míči VÍT PAVLÍČEK, který ho pohotově uklidil za záda domácího brankáře a snížil na rozdíl jedné branky.

78
    Ani z tohoto rohu nic nebylo a Ústí stále vede o dvě branky.

77
    Další rohový kop pro Chomutov.

75
    Hosté se snaží a tlačí se před branku domácích. Uvidíme, zda se jim povede tento duel zdramatizovat.

73
    Ale tentokrát z toho domácí celek nic nevytěžil.

72
    Rohový kop pro Armu.

70
    Ústí právě vstřelilo branku!
    Po bleskové akci si vzal míč na hranici šestnáctky PETR ŠALDA, který ho nádherně poslal pod břevno a parádním gólem tak zvýšil vedení Army.

68
    Hráči Ústí se soustředění hlavně na obranu a vypadá to, že chtějí hlavně udržet jednobrankové vedení, který jim vystřelil už v 9. minutě Lukáš Dvořák.

66
    Chomutov nyní dokonce vstřelil branku, ale ta nebyla pro ofsajd uznána. Domácí si koledují.

64
    Do zakončení se dostal Pavlíček, ale v slibné šanci branku nevstřelil a jeho tým tak stále prohrává.