Ludogorec – Slovan Bratislava 3:0 (kon.) | Maribor – Birkirkara 2:0 (kon.) | Legia – New Saints 1:0 (kon.)
Partizan Bělehrad – Širak 0:0 (kon.)
NK Maribor
2:0 (1:0)
Birkirkara FC
Středa 24.07.2013, 20:00 • Stadion Ljudski vrt, Maribor • Liga mistrů (předkola)

S konstatováním, že NK Maribor postupuje do další fáze LM se s vámi loučím a přeji hezký zbytek večera. (21:52:10)

Hotovo, je dobojováno. Maribor potvrdil papírové předpoklady a postupuje do další fáze Ligy mistrů. V prvním zápase remizoval 0:0, dnes o postupu rozhodl dvěma brankami. Nejprve se trefil v prvním poločase Cvijanovič, z kraje druhé půle jej napodobil Viler. Hosté bojovali především v první části, v té druhé už neměli dostatek sil na nějaký zvrat.

90
    Už běží poslední minuty zápasu, sudí Treimanis ještě tři přidá.

86
    Poslední střídání dnešního zápasu. Ze hry odešel Fajič a poslední minuty si v příjemném večeru užije Mendy.

85
    Utkání se už jen dohrává, je jasné, že do třetího předkola postoupí slovinské mužstvo NK Maribor.

83
    Střídání v týmu Birkirkara FC: ze hřiště odchází Rowen Muscat, přichází Triganza.

79
    Střídání v týmu Birkirkara FC: ze hřiště odchází Vukanac, přichází Maciel.

77
    Potokar hru Mariboru ještě více oživil a je hodně nebezpečný svými centry před Habera.

75
    Střídající Potokar střílel pouze do stojícího obránce Vukanace, poté se ještě o dorážku pokoušel Ibraimi, neuspěl.

73
    Tak přeci jen ještě hosté zahrozili. Z levé strany vápna pálil Šodija a Handanovič musel míč vyrazit nad břevno.

71
    Domácí trenér se rozhodl podruhé zasáhnout do sestavy. Ze hry stahuje Arghuse a na jeho místo putuje Potokar.

69
    Další akce Mariboru je zastavena pro ofsajd. Slovincům to vadit příliš nemusí, čas stále hraje pro ně. Malťané naopak pekelně utíká.

68
    V prvním poločase byla statistika střel na bránu 5:4, nyní je to už 10:5, což je v tomto ohledu jasný důkaz, že Maribor má více ze hry a rázně kráči za postupem.

66
    Cvijanovič je dnes hodně aktivní, nyní měl k dispozici trestný kop, obstřelil sice zeď, ale přestřelil i bránu.

65
    Maribor je stále při chuti a neustále zaměstnává obranu soupeře.

63
    V ojedinělém brejku byl hostující Herrera, ovšem je z toho postavení mimo hru.

62
    V souboji tváří v tvář se utkal Tavares s nedávno potrestaným brankářem Haberem, ten byl však mnohem úspěšnější a třetí branku nepustil do své sítě.