Norsko – Dánsko 1:1 (4:2 po pen.)
AS Trenčín
2:1 (1:0)
IFK Göteborg
Čtvrtek 25.07.2013, 17:00 • Štadión MFK Dubnica, Dubnica nad Váhom (SVK) • Evropská liga (předkola)

90+3
    Mondek (AST) se řítil do obrovské šance, ale Alvbage vyběhl a skluzem vykopl míč do autu.

90
    Rozhodčí nastavuje tři minuty!

89
    William (AST) je v závěru zápasu střídán a místo něj si zahraje Bariš.

84
    Střídá také švédský tým. Hřiště opustil Adam Johansson a místo něj si zahraje Engvall.

82
    Trenčín reaguje střídáním. Hřiště opustil Baéz a místo něj přišel Bednárik.

82
    Göteborg právě vstřelil branku!

A obrovské drama je na světě! PHILIP HAGLUND dokázal protrhnout střeleckou smůlu Göteborgu v tomto dvojzápase a dost mu v tom pomohl Kleščík, který mu míč naservíroval na stříbrném podnose.

71
    Trenčín právě vstřelil branku!

Postupová pojistka? Dost možná ano! Střelec první branky FANENDO ADI se trefuje dnes podruhé a výrazně tak navyšuje šance Trenčína na postup. Adi si ideálně naběhl do šestnáctky a dostal přesný míč od Mondeka, před brankářem udělal kličku a ukázkově poslal míč do sítě.

70
    Söder (GOT) přišel o míč a okamžitě poté fauluje. Zcela zaslouženě vidí žlutou kartu.

66
    První střídání na domácí straně. Odchází Peter Mazan, který neproměnil pokutový kop a místo něj na trávník vyběhl Marek Frimmel.

60
    Jenže mohlo být taky vyrovnáno! Nejdříve se dostal ke střele Vibe, ale tu Volešák v pohodě zachytil. Těžší situaci měl při další akci, to po centru posílal míč na bránu Hysén, ale Volešák vytáhl fantastický zákrok a drží Trenčín ve vedení.

58
    Mazan po neproměněném pokutovém kopu mohl své zaváhání odčinit, ale ve skluzu nedokázal přihrávku Štefánika poslat mezi tři tyče.

57
    Adi se opět prodral do velké šance a nyní už se dostal alespoň k zakončení, to však bohužel pro Trenčín letělo těsně mimo pravé tyče.

54
    Mazan však vyslal slabou střelu po zemi a tu dokázal brankář hostí zachytit! Obrovská škoda, tento moment může klidně rozhodnout celý dvojzápas.

53
    Jonsson (GOT) zahrál v pokutovém území rukou a právě po tomto zákroku budou domácí kopat pokutový kop. Kromě toho viděl hostující hráč žlutou kartu.

53
    Byla nařízena penalta pro AS Trenčín!

47
    Tak toto by byl přímo katastrofální vstup Trenčína do druhého poločasu. Vibe totiž zůstal zapomenut za obranou, ale včas přispěchal Holúbek a uhasil nebezpečí. Z celé akce bude roh IFK.

46
    V poločasové přestávce dochází k jedné změně na straně hostí. Odešel Larsson a místo něj si zahraje Farnerud.

32
    Baéz (AST) je druhým karetně potrestaným hráčem Trenčína.

32
    Hysén zůstal naprosto nepokrytý v těsné blízkosti brány a mohl vyrovnat, z pěti metrů však nedokázal míč poslat do sítě!

28
    Navíc si Adi (AST) vysloužil za protesty žluté napomenutí.

28
    A nyní již míč opravdu skončil v síti, ale podle rozhodčích si Adi zpracoval míč rukou a tak branka nemůže platit.

26
    A již to mohlo být 2:0! Adi se dokázal uvolnit a tvrdou střelou zamířil pod břevno, zde se však vyznamenal Alvbage, který míč fantasticky vytáhl na roh.

16
    Vyrovnání mohlo přijít již o minutu později, ale Hysénova střela byla nakonec zablokována.

15

O minutu později však již Trenčín jde do vedení a za svou aktivitu je tak zcela zaslouženě odměněn úvodní brankou. Po přihrávce Williama se nejlépe zorientoval FANENDO ADI. Již nyní je tak jasné, že dnes se nebude prodlužovat, řada na vstřelení branky je nyní na hostujícím týmu.

14
    Dvě obrovské šance Trenčína na otevření skóre, ale ani jedna z nich se neujala! Ta druhá, větší z nich, byla rozehrána po rohovém kopu a Göteborg zachránilo pouze břevno po zakončení Adiho.

3
    Zajímavá šance se rodila na straně Trenčína, Štefánik zatáhl míč po pravé straně a odcentroval do šestnáctky. Tam si nabíhal Adi, ale chyběl mu krůček.