Skalica – Francie 0:0 (17:00) | Poprad – Martin 3:2 (po pr.) | Třinec – Košice 4:3 (kon.)
Plzeň – Vladivostok 4:3 (2:1 po s.n.) | Žilina – Senica 4:5 (kon.) | Třebíč – Olomouc 1:1 (kon.)
Litvínov – Slavia 4:4 (kon.) | Jihlava – Znojmo 4:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Kladno 3:2 (kon.)
Trenčín – Pavlodar 0:0 (17:30) | Benátky n/J – Litoměřice 4:3 (kon.) | SHK Hodonín – Piešťany 2:3 (1:2 po s.n.)
Nižněkamsk – K. Vary 1:5 (kon.)
po s.n. (2:1)
HC Škoda Plzeň
4:3 (1:1, 1:1, 1:1)
Admiral Vladivostok
Úterý 06.08.2013, 17:00 • Hokejové centrum Pouzar • Přípravné zápasy

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Hezké úterní odpoledne. Na ledě Hokejového centra Pouzar uvidí diváci zajímavé utkání. HC Škoda Plzeň, loňský mistr české nejvyšší soutěže, nastoupí proti nováčkovi Kontinentální hokejové ligy – Admiralu Vladivostok. Od neděle je tento celek na soustředění v Českých Budějovicích. Plzeň už má za sebou jedno přátelské utkání, ve kterém potvrdila roli favorita a snadno porazila Ústecké lvy poměrem 4:1. Úvodní buly dnešního duelu bude vhozeno v 17:00.

Ledová plocha už se připravuje pro první třetinu, do startu zbývá necelých patnáct minut.

HC Škoda Plzeň: Mensator (Machovský) – Hanzlík, Slovák, Seman, Jeřábek, Boháč, Mezík, Růžička, Sedláček, Pletka, Sýkora, Duda, Vlasák, Kašpařík, Kratěna, Vlček, Lev, Novotný, Petruška, Pitule, Dvořák

Admiral Vladivostok: Ivannikov (Stelmakh) – Antropov, Osipov, Kostromitin, Poleshchuk, Zemchenok, Yerofeev, Ternavsky, Korolev, Bergfors, Shutz, Lisin, Ugarov, Nikitenko, Gynge, Barbashev, Drugov, Lesnukhin, Pervushin, Kuznetsov, Sokolov

Admiral přichází na led ...

... Plzeň také.

Znějí hymny.

A vše je připraveno ke startu.

00:01

00:18
    První nebezpečí před brankou Plzně. Slovák ztratil puk na modré čáře, ale hosté přečíslení dva na jednoho dobře nevyřešili.

00:35
    Ofsajd Plzně.

01:27
    Úvodní střelu utkání obstaral Mozík, hosté pozorní.

01:41
    Jakub Lev (PLZ) – 2+10 min – vražení na hrazení

02:53
    Shutz se dostal až před Mensatora, ale nemířil přesně.

03:30
    Plzeň se ubrání.

03:41

03:51
    Dobrou příležitost měl Pitule, následně z dorážky Dvořák, ale Ivannikov je pozorný.

05:05
    Přerušená hra. Na ledě se po nechtěném kontaktu svíjí Sokolov.

05:32
    Opět musel zasahovat Ivannikov. Střelcem byl Kašpařík.

06:20
    Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
    Smolná branka pro Plzeň. Hosté ujížděli dva na jednoho, RICHARD GYNGE přihrával na spoluhráče, ale poslední bek omylem tečoval puk za záda Mensatora, který už se přesouval na druhou stranu.

07:13
    Rusové jsou při chuti a ostřelují Mensatora.

07:58
    Artem Ternavsky (VLD) – 2 minuty – držení

08:16
    Plzeň nahazuje puky na branku hostí, ale zatím neúspěšně.

08:27
    A Ivannikov zasahuje.

09:03
    Vladivostok vyhodil puk mimo hřiště, ale byl tečován, takže se nevylučuje.

09:30
    Hosté dostali puk ze svého pásma.

09:58

10:29
    Plzeň ale nadále svírá Vladivostok ve svém pásmu.

11:45
    Antropov měl teď obrovskou příležitost, když obrana Plzně nevěděla, kde jí hlava stojí, ale Mensator zasahovat nemusel.

12:23
    Vhazování po levici plzeňského brankáře.

13:10
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Je vyrovnáno! Střelu Vlasáka ještě hostující brankář pokryl, ale na dorážku ONDŘEJE KRATĚNY byl krátký a puk se dostal do branky pod padajícím brankářem.
    Asistence: Vlasák

13:46
    Konstantin Sokolov (VLD) – 2 minuty – sekání

14:46
    Plzni se zatím moc přesilovka nedaří.

15:04
    Teď zavřela Vladivostok v obranném pásmu.

16:23
    Hanzlík pálil od modré, ale Ivannikov byl připraven.

16:34
    Do samostatné šance unikal Pervushin, ale plzeňská obrana ho těsně před Mensatorem zneškodnila.

17:02
    Dobrou šanci měl teď Vlasák, ale netrefil poloodkrytou klec!

17:26
    HC Škoda Plzeň – 2 minuty – příliš mnoho hráčů na ledě

17:40

18:05
    Admiral teď trestuhodně zahodil přečíslení tři na jednoho!

18:55
    Poleschukova střela z modré čáry nemířila přesně.

19:26

19:38
    Lehké nahození Vlasáka podržel v mezi betony Ivannikov a hra je přerušena.

20:00

První třetina je minulostí. Rychlý a svižný hokej nabízí dnešní střetnutí, takže přibližně 150 diváků zatím nemusí litovat, že na hokej přišlo. Další třetina začne přibližně v 17:52.

Oba týmy jsou opět na ledě, chystá se úvodní buly prostřední části.

20:01

20:20
    Kdyby se Dudovi povedlo zpracovat dlouhý pas od Hanzlíka, mohl jet sám na Ivannikova.

20:51
    Jiří Hanzlík (PLZ) – 2 minuty – hákování

21:35
    Plzeň se dokázala osvobodit a jelikož byla v obranném pásmu Vladivostoku ve větším počtu, Ivannikov přerušil.

23:00
    Ternavsky nahazoval od modré na teč. Ta se sice povedla, ale puk změnil směr mimo branku.

23:49
    Felix Shutz (VLD) – 2+10 minut – sekání + nesportovní chování

24:30
    Plzeň se dlouho držela v pásmu, ale nyní o své postavení přišla.

25:30
    Hosté mají ponechanou výhodu ...

25:48
    Václav Pletka (PLZ) – 2 minuty – sekání

25:49

26:25
    Plzeň ale skvěle brání a nepouští soupeře do svého pásma.

26:43
    Icing Admiralu.

26:56
    Plzeň teď hraje skvěle a zamkla hosty v jejich pásmu. A to ve čtyřech!

27:29
    Hra vysokou holí.

27:48

27:58
    Duda nezpracoval skákavou přihrávku, je tedy pískán icing Plzně.

28:03
    Mensator se musel po dlouhé době zahřát. Pálil na něj Zemchenok.

28:41
    Hanzlík nahazoval od modré za bránu Ivannikova, ale mířil nepřesně do ochranné sítě.

28:55
    Před brankou hostí byla teď velká skrumáž! Od modré pálil Růžička, ale hostující gólman i tak zasáhl.

31:00
    Delší pasáž ve středním pásmu, která nepřinesla žádnou slibnou akci. Vladivostok začíná od své branky.

31:47
    Křížnou střelou se prezentoval Duda, ta však o pár centimetrů minula levou tyčku branky Admiralu.

32:16
    Kratěnův pokus vyráží Ivannikov.

33:15
    Plzeň se dostávala do slibné příležitosti, odpovědnost na sebe vzal Petruška, ale brankář hostí opět nezaváhal.

33:20
    Hned po vhazování pálil Jeřábek a Ivannikov měl co dělat! Gólem to ale neskončilo.

34:06
    Západočeši jsou aktivnějším týmem. Novotný se ze strany tlačil na hostující klec, ale jeho zakončení nemělo velkou razanci. Posunutá branka.

34:18
    Jegor Antropov (VLD) – 2 minuty – sekání

34:38
    Velkou příležitost měl Pletka! Slovák pálil od modré, Ivannikov vyrazil přímo před Pletku, ale ten kotouč nedokázal trefit.

35:40
    Admiral vytlačil Plzeň ven z pásma.

36:11
    A Západočeši jsou ve vedení! Z pravé strany trefil tyč Michal Dvořák a za dezorientovaného Ivannikova dorazil kotouč TOMÁŠ PITULE.
    Asistence: Dvořák

36:46
    Tomáš Pitule (PLZ) – 2 minuty – hrubost
    Artem Ternavsky (VLD) – 2 minuty – hrubost

37:12

37:55
    Plzeň vstřelený gól i nadále drží na koni, od modré pálil Slovák, ale Ivannikov puk kontroloval.

38:46
    Oba týmy v plném počtu.

39:01
    Po dlouhé době musel zasahovat i Mensator.

39:25
    Nešťastné vyrovnání. V signalizované výhodě VICTOR DRUGOV nahodil puk na Mensatora a jeden z plzeňských obránců si nechtěně srazil puk do své branky.

40:00

Plzeň si mohla po dvou třetinách odnést do kabiny nejtěsnější náskok, ale branka z poslední minuty ji opět postavila na stejnou startovací čáru jako Vladivostok. Druhá třetina byla na šance slabší, proto jsou všichni v očekávání, co přinese třetí část. Ta začne přibližně v 18:39.

Plzeň i Vladivostok jdou na led.

40:01

40:35
    Vladivostok rozjíždí akci.

41:04
    Střelec první branky utkání, Gynge, pálil z levé strany, ale Mensator byl pozorný.

41:17
    Na druhé straně to podobně zkoušel Hanzlík, nicméně jeho pokus mířil vysoko nad.

42:38
    Vladivostok teď držel Plzeň dlouho ve svém pásmu, avšak zašlápl kotouč. Vhazuje se tedy ve středním pásmu.