Třinec – Košice 7:2 (kon.) | HC Slovan – N.Novgorod 2:1 (po pr.) | Vítkovice – Francie 7:1 (1:0 po s.n.)
Havlíčkův Brod – Šumperk 6:2 (kon.) | Trenčín – Trnava 4:2 (kon.) | Most – Litoměřice 2:6 (kon.)
Třebíč – Kometa Brno 3:5 (kon.) | Mladá Boleslav – Liberec 1:0 (kon.) | Kladno – Litvínov 1:2 (kon.)
Vsetín – SHK Hodonín 5:0 (kon.) | Havířov – Jastrzębie 4:0 (kon.) | Pardubice – Plzeň 3:2 (kon.)
Ústí n/L – Slavia 1:4 (kon.) | Zlín – Skalica 0:2 (kon.) | Kadaň – Beroun 6:1 (kon.)
Olomouc – Jihlava 6:1 (kon.) | Prostějov – Technika Brno 7:3 (kon.) | Znojmo – Mountfield HK 2:1 (kon.)
Žilina – Martin 0:0 (zruš.) | Frýdek-M. – Poruba 2011 3:4 (kon.)
zrušeno
MsHK Žilina
0:0 (-:-, -:-, -:-)
HK VITAR Martin
sk Čtvrtek 08.08.2013, 18:00Přípravné zápasy

Štvrtkový prípravný duel slovenských extraligových klubov MsHK DOXXbet Žilina a MHC Mountfield Martin sa z bezpečnostných dôvodov neuskutoční. Stretnutie sa malo konať na zimnom štadióne v meste pod Dubňom o 18.00 h.

Na vedľajšom futbalovom štadióne je na programe odvetný duel 3. predkola Európskej ligy UEFA 2013/2014 medzi domácim MŠK a chorvátskym tímom HNK Rijeka (prvý zápas: 1:2) a bezpečnostné zložky nedokážu ustrážiť poriadok na oboch podujatiach.

Informovalo o tom vedenie martinského mužstva prostredníctvom oficiálneho klubového webu. (13:08:39)

Vážení športoví priatelia, dnes o 18:00 odohrajú hokejisti MsHK Žilina v poradí druhý prípravný duel na domácom ľade, v ktorom privítajú hokejistov Martina. V prvom prípravnom zápase Žilinčania podľahli v utorok Senici doma 4:5. Martinskí hokejisti hrali v utorok rovnako prvý prípravný duel a prehrali 2:3 po predĺžení. Z dnešného zápasu vám prinesieme live prenos tretej tretiny, nakoľko v Žiline o 17:30 začína futbalový zápas 3.predkola EL medzi MŠK Žilina a HNK Rijeka. Z prvých dvoch tretín vám prinesieme zmeny stavu. Ďakujeme za pochopenie.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie začína o 18:00.