Žilina – Rijeka 1:1 (kon.) | Dila Gori – Hajduk Split 1:0 (kon.) | Kazaň – Randers 2:0 (kon.)
Astra Giurgiu – Trenčín 2:2 (kon.) | Met. Doněck – Kukësi 1:0 (kon.) | Maccabi Haifa – Ventspils 3:0 (kon.)
Gefle – Karabach 0:2 (kon.) | Hapoel Tel Aviv – CS Pandurii 1:2 (kon.) | Kubaň Krasnodar – Motherwell 1:0 (kon.)
Lech Poznaň – Žalgiris Vilnius 2:1 (kon.) | Milsami – Saint-Étienne 0:3 (kon.) | Hapoel Ramat Gan – Estoril 0:1 (kon.)
Bursaspor – Vojvodina 0:3 (kon.) | Curych – Liberec 1:2 (kon.) | Differdange – Tromsø 1:0 (3:4 po pen.)
Thun – Häcken 1:0 (kon.) | Malmö – Swansea 0:0 (kon.) | Strømsgodset – Jablonec 1:3 (kon.)
Trabzonspor – Dinamo Minsk 0:0 (kon.) | Arnhem – Ploiesti 1:2 (kon.) | Stuttgart – Botev Plovdiv 0:0 (kon.)
CZ Bělehrad – Černomorec Oděsa 0:0 (kon.) | Mladost Podgorica – Sevilla 1:6 (kon.) | Rapid – Asteras 3:1 (kon.)
Standard – Xanthi FC 2:1 (kon.) | Club Bruggy – Śląsk 3:3 (kon.) | St. Johnstone – Minsk 0:1 (2:3 po pen.)
Udinese – Široki Brijeg 4:0 (kon.) | Breidablik – Aktobe 1:0 (1:2 po pen.)
MŠK Žilina
1:1 (0:0)
HNK Rijeka
Čtvrtek 08.08.2013, 17:30 • Štadión Pod Dubňom, Žilina • Evropská liga (předkola)

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (19:25:03)

Slovenský klubu MŠK Žilina nedokázal smazat ztrátu z prvního utkání a po remíze 1:1 v pohárové Evropě končí. Hosté sice byli v závěru utkání pod tlakem, ale nakonec důležitou remízu uhájili a mohou se radovat z postupu.

90+5
    Ale hosté se ubránili, jsou opravdu blízko postupu!

90+4
    Již ve čtvrté minutě nastaveného času rozehrávají žilinští rohový kop z pravé strany.

90+3
    Ano, tohle hostům stačí, hrají před pokutovým územím soupeře.

90+2
    Škvarka rozehrává, ale první obránce Rijeky na bližší tyči odhlavičkovává.

90+1
    Probíhá již první minuta nastaveného času, domácí fotbalisté vybojovali volný kop z levé strany, v blízkosti pokutového území soupeře, to je dobrá šance!

89
    Navíc hostující Kněžević dostává druhou žlutou kartu, to znamená vyloučení!

89
    Žilina právě vstřelila branku!
    Šance Žiliny ožila, JAROSLAV MIHALÍK se prosazuje ve vápně po přihrávce Bella z pravé strany a nyní potřebují domácí vstřelit ještě jednu branku, aby si vynutili prodloužení.

88
    Domácí Ricardo Nunes dostává žlutou kartu za faul v hlavičkovém souboji, kdy atakuje Kvržiće.

87
    Domácí posílají nepřesný nákop na polovinu Rijeky, hosté vědí, že jsou blízko postupu.

86
    Vargić vykopává od brány.

85
    Marná snaha hráčů ve žlutých dresech, Žilině se čas zoufale krátí.

84
    Ztráta míče, hosté útočí, ale Benko je v ofsajdu.

83
    Kvržić nezachytil míč na hrací ploše, je odmáván aut, domácí vhazují z levé strany na vlastní polovině.