Žilina – Rijeka 1:1 (kon.) | Dila Gori – Hajduk Split 1:0 (kon.) | Kazaň – Randers 2:0 (kon.)
Astra Giurgiu – Trenčín 2:2 (kon.) | Met. Doněck – Kukësi 1:0 (kon.) | Maccabi Haifa – Ventspils 3:0 (kon.)
Gefle – Karabach 0:2 (kon.) | Hapoel Tel Aviv – CS Pandurii 1:2 (kon.) | Kubaň Krasnodar – Motherwell 1:0 (kon.)
Lech Poznaň – Žalgiris Vilnius 2:1 (kon.) | Milsami – Saint-Étienne 0:3 (kon.) | Hapoel Ramat Gan – Estoril 0:1 (kon.)
Bursaspor – Vojvodina 0:3 (kon.) | Curych – Liberec 1:2 (kon.) | Differdange – Tromsø 1:0 (3:4 po pen.)
Thun – Häcken 1:0 (kon.) | Malmö – Swansea 0:0 (kon.) | Strømsgodset – Jablonec 1:3 (kon.)
Trabzonspor – Dinamo Minsk 0:0 (kon.) | Arnhem – Ploiesti 1:2 (kon.) | Stuttgart – Botev Plovdiv 0:0 (kon.)
CZ Bělehrad – Černomorec Oděsa 0:0 (kon.) | Mladost Podgorica – Sevilla 1:6 (kon.) | Rapid – Asteras 3:1 (kon.)
Standard – Xanthi FC 2:1 (kon.) | Club Bruggy – Śląsk 3:3 (kon.) | St. Johnstone – Minsk 0:1 (2:3 po pen.)
Udinese – Široki Brijeg 4:0 (kon.) | Breidablik – Aktobe 1:0 (1:2 po pen.)
MŠK Žilina
1:1 (0:0)
HNK Rijeka
Čtvrtek 08.08.2013, 17:30 • Štadión Pod Dubňom, Žilina • Evropská liga (předkola)

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (19:25:03)

Slovenský klubu MŠK Žilina nedokázal smazat ztrátu z prvního utkání a po remíze 1:1 v pohárové Evropě končí. Hosté sice byli v závěru utkání pod tlakem, ale nakonec důležitou remízu uhájili a mohou se radovat z postupu.

90+5
    Ale hosté se ubránili, jsou opravdu blízko postupu!

90+4
    Již ve čtvrté minutě nastaveného času rozehrávají žilinští rohový kop z pravé strany.

90+3
    Ano, tohle hostům stačí, hrají před pokutovým územím soupeře.

90+2
    Škvarka rozehrává, ale první obránce Rijeky na bližší tyči odhlavičkovává.

90+1
    Probíhá již první minuta nastaveného času, domácí fotbalisté vybojovali volný kop z levé strany, v blízkosti pokutového území soupeře, to je dobrá šance!

89
    Navíc hostující Kněžević dostává druhou žlutou kartu, to znamená vyloučení!

89
    Žilina právě vstřelila branku!
    Šance Žiliny ožila, JAROSLAV MIHALÍK se prosazuje ve vápně po přihrávce Bella z pravé strany a nyní potřebují domácí vstřelit ještě jednu branku, aby si vynutili prodloužení.

88
    Domácí Ricardo Nunes dostává žlutou kartu za faul v hlavičkovém souboji, kdy atakuje Kvržiće.

87
    Domácí posílají nepřesný nákop na polovinu Rijeky, hosté vědí, že jsou blízko postupu.

86
    Vargić vykopává od brány.

85
    Marná snaha hráčů ve žlutých dresech, Žilině se čas zoufale krátí.

84
    Ztráta míče, hosté útočí, ale Benko je v ofsajdu.

83
    Kvržić nezachytil míč na hrací ploše, je odmáván aut, domácí vhazují z levé strany na vlastní polovině.

82
    Škvarka rozehrál volný kop, ale přímo do rukou Vargiće.

81
    Zlomislić fauluje Mihalíka a dostává žlutou kartu.

81
    Střídání v týmu MŠK Žilina: ze hřiště odchází Hučko, přichází Nunes.

81
    Tentokrát Škvarka posílá do vápna dobrý centr, Majtán hlavičkuje, fantastický Vargić chytá!

80
    Je před námi závěrečná desetimintovka a Žilina má k dispozici rohový kop z levé strany. Škvarka rozehrává "na krátko", je z toho ale pouze další roh z pravé strany.

79
    Vargić dokázal vytěsnit míč z pravé stran nad branku, ale zranil se při tom o vzdálenější tyč.

77
    Střídání v týmu HNK Rijeka: ze hřiště odchází Alispahić, přichází Močinić.

76
    Majtánovu střelu chytá Vargić, to nebyla marná střela!

75
    Žilina bude rozehrávat rohový kop z pravé strany.

74
    Přesto se ke střele dostávají hosté, Dúbravka střelu Alispahiće chytá a bleskově rozehrává.

73
    Škarabot fauluje Škvarku a dostává za tento faul žlutou kartu.

72
    Vargić vykopává, další útok domácích neúspěšný.

70
    Bello fauluje Zlomisliće, hosté mají k dispozici volný kop ze vzdálenosti zhruba sedmadvaceti metrů.

69
    Centr domácích z pravé strany je nepřesný, hrají hosté.

68
    Žilinští fanoušci sedí zatím zaražení na svých sedadlech a čekají na spásu v podobě rychlého gólu, který by domácím dal, alespoň nějakou šanci na zvrat.

67
    Střídání v týmu MŠK Žilina: ze hřiště odchází Pich, přichází Jelić.

66
    Střídání v týmu MŠK Žilina: ze hřiště odchází Paur, přichází Bello.

66
    Výborný zákrok jednoho z obránců Žiliny, který tak zachránil domácí tým od dalšího inkasovaného gólu!

65
    Míč rozhodčího, Akakpo rozehrává, Žilina zatím marně dobývá soupeřovo obranu.

63
    Žilinští centrují z levé strany, ale míč přelétl pokutové území soupeře, Vargić může vykopávat.

62
    Domácí to zkouší přímočaře, ale zatím se nedaří.

60
    Střídání v týmu HNK Rijeka: ze hřiště odchází Sharbini, přichází Zlomislić.

60
    Je za námi hodina hry a hosté jsou blízko postupu, když na hřišti Žiliny vedou 1:0. Zvrátí ještě domácí fotbalisté nepříznivý vývoj zápasu?

58
    Hosté vhazují z pravé strany.

56
    Majtán se těžce zvedá z hrací plochy a odkulhal za postranní čáru.

55
    Alispahić velice nepříjemně trefil Majtána ve středovém kruhu.

53
    Škvarka ale nerozehrál úplně nejlépe, hosté odvrací.

52
    Benko fauluje na polovině HNK pronikajícího Akakpa, domácí rozehrávají volný kop.

50
    Rijeka právě vstřelila branku!
    No vida! Nenápadná střela zpoza vápna, střílel NIKOLA POKRIVAĆ a hosté vedou!

49
    Dlouhý nákop domácích, míč však získávají hosté.

47
    Škvarka rozehrává volný kop z pravé strany, ale míč získává Vargić.

46

Sledujte i dál náš onlajn přenos, druhý poločas začne přibližně v 18:33 hodin.

První poločas skončil bezbrankovou remízou a tento stav zatím vyhovuje hlavně fotbalistům domácího MŠK Žilina. Hosté toho v prvním poločase příliš neukázali a chtějí-li stále pomýšlet na postup, musí se ve druhém poločase hodně zlepšít!

45+2
    Ve druhé minutě nastaveného času sledujeme šanci hostů, ale Benko střílí z pravé strany vedle brány.

45
    Probíhá již poslední minuta prvního poločasu, vypadá to, že do kabin odejdou oba týmy za nerozhodného stavu 0:0.

44
    Majtán fauluje na polovině soupeře, hosté rozehrávají.

43
    Sharbini rozehrává rohový kop z levé strany, obrana MŠK odvrací do bezpečí.

42
    Paur odvrací do autu, hosté se posouvají na polovinu MŠK.

41
    Mabouka fauluje Mariće, tím útočná snaha domácích končí.

40
    Je před námi závěrečná pětiminutovka a stále čekáme na první gól. Hosté zatím branku MŠK téměř neohrozili.

37
    Domácí vhazují z pravé strany na vlastní polovině.

35
    Na centr z pravé strany si nabíhá gólman Vargić, který chytá.

34
    Rohový kop z pravé strany rozehrává Škvarka, obrana hostů odvrací.

33
    Žilina bude vhazovat na pravé straně, v blízkosti rohového praporku soupeře.

32
    Dlouhý nákop hostů nepřesný, hrají domácí.

30
    Je za námi půl hodina hry, na první gól stále zatím čekáme, blíže k němu měli domácí fotbalisté.

29
    Benko v ofsajdu, ale protiútok Žiliny končí na půlící čáře, kde fauluje právě Benka domácí Vavro.

28
    Žilina se nyní musí bránit další útočné snaze soupeře.

26
    Hosté nyní zkouší zatlačit soupeře před jeho pokutové území, ale vlastní nepřesností se Rijeka o tuto šanci připravuje.

25
    Míč má ve své moci Dúbravka, který rozehrává.

24
    Zároveň domácí rozehrávají z pravé strany volný kop, Hučko zkouší přímou střelu na bránu, ale míč letí pouze nad.

23
    Kněžević fauluje Škvarku a dostává žlutou kartu.

22
    Tentokrát se již Pich dostává do zakončení, ale jeho střelu Vargić chytá.

21
    Další ofsajd Picha, rozehrává gólman HNK.

20
    Impulzem byl zákrok na Jugoviće u postranní čáry. A nakonec zranění Jugoviće bylo vážnější, hosté musí střídat! Na hrací plochu přichází Kvržić.

19
    Rozhodčí dává oběma týmům krátkou přestávku na občerstvení.

18
    Domácí kombinují na polovině soupeře.

17
    Útočná snaha Žiliny končí odpískaným ofsajdem Picha.

16
    Výtečný zákrok obránce Vavra, Škarabot vhazuje z levé strany, ale míč získává Dúbravka, který rozehrává.

15
    Škvarka rozehrál "na krátko", ale obrana HNK, se dokázala ubránit.

14
    Druhý rohový kop budou zahrávat domácí z pravé strany.

13
    Rozhodčí ještě kontroluje, zda Tomečakovi neteče krev a pouští ho zpět do hry.

12
    Škarabot vhazuje z levé strany, ale míč získávají téměř okamžitě žilinští.

11
    Nyní to Tomečak "rozdýchává" za postranní čárou.

10
    Pich trefil míčem hostujícího Tomečaka na polovině HNK, ten se skácel k zemi.

9
    Střela Jugoviće je zablokována, Dúbravka v bráně MŠK může zůstat v klidu.

8
    Po velmi útočném úvodu se hra nyní poněkud uklidnila.

5
    Ani z pravé strany, ani z levé, odkud rozehrával Sharbini, se hosté prosadit nedokázali.

4
    Alispahić vybojoval rohový kop pro Rijeku.

3
    Majtán se dostává do zakončení uvnitř pokutového území soupeře, další dobrá šance Žiliny!

2
    Výtečně si na centr z pravé strany naskočil ve vápně Hučko, který hlavičkuje těsně vedle brány!

1
    Domácí získávají hned v první minutě rohový kop.

1

-3
    Oba týmy právě nastupují na hrací plochu.

MŠK Žilina: Dúbravka – Hučko, Akakpo, Vavro, Mabouka – Paur, Pečovský (C), Škvarka – Pich, Majtán, Mihalík

HNK Rijeka: Vargić – Škarabot, Marić, Kněžević (C), Tomečak – Pokrivać, Maleš, Alispahić – Sharbini, Jugović, Benko

Rozhodčí: Damato – Manganelli, Rocca (vš. ITA).

Vítejte u dnešního onlajn přenosu odvetného utkání 3. předkola Evropské ligy mezi domácí MŠK Žilinou a hostujícím HNK Rijeka (Chorvatsko), který se odehraje na Štadiónu Pod Dubňom v Žilině. Utkání povede trojice italských rozhodčích, hlavní Damato a asistenti Manganelli a Rocca.

Žilina vstupuje do dnešní odvety s nadějným výsledkem z úvodního střetnutí v Chorvatsku, kde na hřišti HNK prohrála 1:2. Domácí vedli po brankách Anase Sharbiniho ve třetí a Zorana Kvržiće v 59. minutě již 2:0 a vypadalo to, že půjdou do odvety s velmi dobrým výsledkem. Pak se ovšem "ke slovu" dostali i hosté, kteří zásluhou trefy Tomáše Majtána ze 74. snížili na konečných 1:2, což je výsledek, který v pohárové matematice dává dobré šance hlavně Žilině, neboť ta dokázala vstřelit gól na hřišti soupeře. V dnešní odvetě tak žiinským k postupu postačí výhra 1:0. Jakýkoliv gól, kteří chorvaté dnes vstřelí, bude komplikací pro postupové šance slovenského klubu.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.