Žilina – Rijeka 1:1 (kon.) | Dila Gori – Hajduk Split 1:0 (kon.) | Kazaň – Randers 2:0 (kon.)
Astra Giurgiu – Trenčín 2:2 (kon.) | Met. Doněck – Kukësi 1:0 (kon.) | Maccabi Haifa – Ventspils 3:0 (kon.)
Gefle – Karabach 0:2 (kon.) | Hapoel Tel Aviv – CS Pandurii 1:2 (kon.) | Kubaň Krasnodar – Motherwell 1:0 (kon.)
Lech Poznaň – Žalgiris Vilnius 2:1 (kon.) | Milsami – Saint-Étienne 0:3 (kon.) | Hapoel Ramat Gan – Estoril 0:1 (kon.)
Bursaspor – Vojvodina 0:3 (kon.) | Curych – Liberec 1:2 (kon.) | Differdange – Tromsø 1:0 (3:4 po pen.)
Thun – Häcken 1:0 (kon.) | Malmö – Swansea 0:0 (kon.) | Strømsgodset – Jablonec 1:3 (kon.)
Trabzonspor – Dinamo Minsk 0:0 (kon.) | Arnhem – Ploiesti 1:2 (kon.) | Stuttgart – Botev Plovdiv 0:0 (kon.)
CZ Bělehrad – Černomorec Oděsa 0:0 (kon.) | Mladost Podgorica – Sevilla 1:6 (kon.) | Rapid – Asteras 3:1 (kon.)
Standard – Xanthi FC 2:1 (kon.) | Club Bruggy – Śląsk 3:3 (kon.) | St. Johnstone – Minsk 0:1 (2:3 po pen.)
Udinese – Široki Brijeg 4:0 (kon.) | Breidablik – Aktobe 1:0 (1:2 po pen.)
Gefle IF
0:2 (0:1)
FK Karabach
Čtvrtek 08.08.2013, 19:00 • Norrporten Arena • Evropská liga (předkola)

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.

Švédský celek bude dohánět jedno brankové manko a bude mít co dělat, jelikož v prvním utkání byl horším celkem.
    Švédská nejvyšší soutěž měla o víkendu na programu 18. kolo, Gefle, stejně jako jeho dnešní soupeř, hrál na půdě soupeře. Za remízu 1:1 si veze z Atvidabergu jediný bod. Dahlberg v 53. minutě zaznamenal svou trefu. Gefle zaujímá v tabulce s 18 body 12. příčku z 16 účastníků.

Hostující celek si veze do Švédska těsné vedení 1:0, když v utkání, ve kterém dominovali, se v 89. minutě trefil Reynaldo.
    O víkendu začala v Ázerbájdžánu nejvyšší soutěž , Karabach navštívil celek Inter Baku a ihned v prvním venkovním zápase si odvezlo 3 body za výhru 2:1. O branky se postarali v 36. minutě Chumbinho a v 57. minutě George.

Přeji krásný čtvrteční večer a vítám Vás u odvetného zápasu 3. předkola Evropské ligy mezi domácím družstvem ze Švédska IF Gefle a hosty FK Karabach z Ázerbájdžánu. Úvodní hvizd je na programu v 19:00.

1

2
    První přerušení zápasu za faul Chumbinha na Faltsetase u postranní čáry.

3
    S rychlou rozehrávkou přichází Fällman.

5
    Po levé straně hřiště běží s míčem Portin, ale jeho následný centr končí za brankovou čarou.

7
    Na druhé straně Jusifov posílá přihrávku Kapolongovi, který střílí mimo tři tyče.

8
    Na středu hřiště Lundevall fauluje Mevěděva.

10
    Po střele Reynalda hosté získávají rohový kop.

11
    Chumbinho se staví k míči a svůj míč posílá přímo do náruče Hugossona.

13
    Hosté pokračují v tlaku. Po centru Sadygova se k hlavičce dostává George, avšak míč posílá mimo.

14
    Útočný faul Kapolonga na Wikströma.

16
    Po samostatné akci Chumbinho míjí branku.

17
    Volný kop rozehrává Wikström po faulu Medvěděva na Dahlberga.

18
    Pokus Wikströma míří přes zeď mimo branku.

20
    Domácí obrana má problém po úniku Georgea okolo brankové čáry a raději mu míč odkopává na roh.

21
    Druhý roh hostí zahrává Chumbinho, avšak domácí obrana odehrává míč bezpečně daleko od branky.

23
    Hosté jsou stále u míče, nyní kombinují o rohového praporku na pravé straně. Následný centr Qarajeva chytá ve vzduchu do rukavic Hugosson.

25
    Po kombinaci Georgea s Kapolongem prvně jmenovaný nachází ve vápně přihrávkou Reynalda, který nechává vynikat Hugossona.

27
    Reynaldo se tak snaží obehrát Olssona na hranici pokutového území, až je mu odpískán faul.

28
    Po rychlé rozehrávce domácích se faulu ve vzduchu dopouští Olsson.

30
    Domácí se dostávají na svou útočnou půli a zdrží se tam chvíli díky přímému kopu za faul Cumbinha.

31
    K volnému kopu se staví Wikström a nastřeluje zeď.

33
    V obrovské příležitosti se objevuje Chumbinho, Hugosson tváří tvář míč levou nohou chytá pod sebe!

35
    Po delší době i domácí zaznamenávají střelbu mezi tři tyče! Orlov posílá míč k levé tyči a Vardovič ho musí vyrazit na roh.

36
    První roh domácích zahrává Lundevall a posílá míč točící se přímo do branky, kde Varvodič chytá míč do náručí!

39
    FK Karabach právě vstřelil branku!
    Medvěděv se uvolňuje u postranní čáry a posílá míč na volného CHUMBINHA, který tvrdou střelou nedává šanci domácímu brankaři a zaslouženě posílá hosty do vedení!

41
    U rohového praporku George fauluje Faltsetase.

42
    Volný kop zahrává Orlov a míč posílá na branku, kde ho někdo tečuje z hostujících obránců. Domácí budou zahrávat rohový kop.

43
    Lundevall zahrává roh a nachází hlavu Orlova, ale ten z běhu přestřeluje branku.

45
    Domácí pokračují v tlaku! Oremo střílí zpoza vápna míč, který nachází náruč Varvodiče!

Skončila nám první půle, ve které jsme viděli jednu branku. Zaslouženě se vedení ujali hosté po golu Chumbinha z 41. minuty. Domácí k postupu potřebují vstřelit tři branky. Doufejme, že se brankových hodů dočkáme ve druhé půli, která započne okolo 20:00.

46

48
    Hra se na začátku druhého poločasu odehrává převážně okolo půlící čáry a obě mužstva se do útoku zatím příliš nehrnou.

50
    Hosté se dostávají do dvou brankového vedení! REYNALDO se prodírá domácíobranou a samostatnou akci zakončuje střelou k levé tyči, na kterou Hugosson nemůže dosáhnout!

51
    Oremo se po rozehrávce dopouští faulu.

53
    Karabach se dál tlačí do útoku. Středem si to razí Jusifov, avšak Fällman ho obehrává před hranicí vápna.

55
    Střelec druhé branky Reynaldo fauluje Faltsetase.

56
    Volný přímý kop zahrává Dahlberg, ale jeho pokus jde mimo branku.

57
    Taktický faul u postranní čáry v podání Jusifova.

58
    Další faul hostí ihned po rozehrávce volného kopu, nyní se ho dopouští Kapolongo.

59
    Po další rychlé rozehrávce volného kopu se k míči dostává Oremo a zpoza vápna vysílá tvrdou střelu, kterou Vardovič vyráží na břevno!

60
    Následný rohový kop rozehrává Faltsetas a nachází hlavu Orlova, který míč posílá vysoko nad branku!

61
    Domácí poprvé střídají. Utkání skončilo pro Orlova a započalo pro Bellandera.

62
    V dalším přerušení hry domácí podruhé střídají. Hansson míří pod sprchy a na jeho místo nastupuje Abdullai.

63
    Faltsetas fauluje Chumbinha.

65
    Postavení mimo hru se píská Chumbinhovi.

66
    I hosté poprvé střídají. Gelašvili nahrazuje Kapolonga.

68
    Po delší době se ke střele dostává hostující celek, avšak Reynaldo míjí branku.

70
    Karabach nyní po vzoru Barcelony kombinuje přihrávkami z jedné strany hřiště na druhou.

72
    Po druhé střídají hosté. Na trávník vbíhá Muarem a nahrazuje Georgea.

74
    Domácí naposledy střídají. Faltsetas se loučí s fanoušky a na jeho místo nastupuje Phekezela.

76
    Domácí získávají rohový kop, který zahrává Lundevall.

77
    Bellander vbíhá do ofsajdové pasti a praporek pomezního rozhodčího jde nahoru.

79
    Po faulu Chumbinha na Dahlberga sudí nařizuje volný přímý kop.

81
    Další faul hostí. Tentokrát Gelašvili fauluje Wikströma.

83
    Hosté utkání mají zcela pod kontrolou a snaží se do konce zápasu udržet co nejvíce míč na svých kopačkách.

85
    Phekezela to psychicky nemůže vydržet a fauluje Agolliho.

86
    Poslední střídání hostů. Střelec první branky Chumbinho uvolňuje své místo Sattarlymu.

87
    K míči se dostává Abdullai a posílá svůj projektil mimo branku hostujícího brankáře.

89
    Domácí Portin se snaží o čestný zásah pro domácí celek, avšak jeho pokus jde vedle branky.

90+1
    Další šance z kopačky domácích hráčů. Vardovič vyráží pokus Gelašviliho.

Skončilo nám utkání 3. předkola Evropské ligy, z vítězství i postupu se raduje ázerbájdžánský celek FK Karabach. Po brankách Chumbinha a Reynalda se hosté těší na páteční los závěrečného předkola. Já se s Vámi pro dnešek loučím a u dalšího přenosu na viděnou! (20:50:32)