Žilina – Rijeka 1:1 (kon.) | Dila Gori – Hajduk Split 1:0 (kon.) | Kazaň – Randers 2:0 (kon.)
Astra Giurgiu – Trenčín 2:2 (kon.) | Met. Doněck – Kukësi 1:0 (kon.) | Maccabi Haifa – Ventspils 3:0 (kon.)
Gefle – Karabach 0:2 (kon.) | Hapoel Tel Aviv – CS Pandurii 1:2 (kon.) | Kubaň Krasnodar – Motherwell 1:0 (kon.)
Lech Poznaň – Žalgiris Vilnius 2:1 (kon.) | Milsami – Saint-Étienne 0:3 (kon.) | Hapoel Ramat Gan – Estoril 0:1 (kon.)
Bursaspor – Vojvodina 0:3 (kon.) | Curych – Liberec 1:2 (kon.) | Differdange – Tromsø 1:0 (3:4 po pen.)
Thun – Häcken 1:0 (kon.) | Malmö – Swansea 0:0 (kon.) | Strømsgodset – Jablonec 1:3 (kon.)
Trabzonspor – Dinamo Minsk 0:0 (kon.) | Arnhem – Ploiesti 1:2 (kon.) | Stuttgart – Botev Plovdiv 0:0 (kon.)
CZ Bělehrad – Černomorec Oděsa 0:0 (kon.) | Mladost Podgorica – Sevilla 1:6 (kon.) | Rapid – Asteras 3:1 (kon.)
Standard – Xanthi FC 2:1 (kon.) | Club Bruggy – Śląsk 3:3 (kon.) | St. Johnstone – Minsk 0:1 (2:3 po pen.)
Udinese – Široki Brijeg 4:0 (kon.) | Breidablik – Aktobe 1:0 (1:2 po pen.)
Trabzonspor AŞ
0:0 (0:0)
Dinamo Minsk
Čtvrtek 08.08.2013, 20:00Evropská liga (předkola)

Trabzonspor postupuje do další fáze Evropské ligy. Byť skončil dnešní zápas bezbrankovou remízou, turecký tým nasměrovala k postupu předchozí výhra na hřišti soupeře. Přeji příjemný zbytek večera. (21:53:37)

90+4
    Stasevič to ještě zkoušel individuálně. Z poměrně velké vzdálenosti napřáhl ke střele, ale ta se mezi tři tyče nevešla. Trabzonspor kontroluje hru a čeká na závěrečný hvizd.

90+1
    Henrique mohl rozhodnout! Jenže selhal, hosté už vrhli všechny síly do útoku a zapomněli na obranu. Brazilský ostrostřelec však nadějnou příležitost nezužitkoval, míč napálil těsně vedle.

89
    Hosté drží míč a kostrbatě přechází kupředu. Kombinují na polovině soupeře, Dinamu ovšem vázne finální fáze.

87
    Velká šance Dinama! Hostům ale dnes není přáno, Kivrak znovu senzačně zasáhl. Tentokrát zneškodnil střelu Kontsevoje, která by bez zásahu brankáře bezesporu skončila v síti.

85
    Střídá i domácí celek. Na poslední minuty se do hry podívá Erdogan, kterému připustil místo Sen.

84
    Hosté vystřídali, místo Veretila jde do boje Trubilo.

80
    Ani Stasevičův centr z rohu nepřetavili hosté v kýžený úspěch. Čas se jim krátí, soupeř se nyní snaží co nejdéle udržet balon na kopačkách.

79
    Stasevičovu pumelici vytěsnil Kivrak na rohový kop! Domácí teď měli štěstí, od inkasované branky je zachránil rychlý reflex gólmana.

78
    Demir vidí žlutou kartu. Dinamu svým faulem před šestnáctkou navíc nabídl nadějnou standardku.

75
    Patnáct minut do konce řádné hrací doby. Udrží Trabzonspor bezbrankový stav, nebo soupeř v závěru udeří a klání půjde do prodloužení? S každou přibývající vteřinou je blíže k úspěchu turecký celek.

74
    Roh Dinama skončil neúspěchem, balonu se po několika odrazech zmocnil protivník.

71
    Čiperný Adin byl faulovaný a sám se posléze ujal také přímého kopu. Volil přímou střelu na branku, leč poměrně nepřesnou. Sulima na ostrý zákrok připravoval marně.

70
    V sedmdesáté minutě obdržel první žlutou kartu hostující hráč. Za faul jí spatřil Nikolič.

69
    Bykov už má na svém kontě po krátkém pobytu na hrací ploše první prohřešek. Nedovoleně si totiž počínal v souboji s Akgünem.

67
    Střídání na obou stranách. Ze hřiště odešel hostující Politevič, jehož nahradil Bykov. Ke změně sáhl také domácí kouč, jenž stáhl z pole Mierzejewskiho, opačným směrem zamířil Malouda.

63
    Henriqueho dnes už poněkolikáté zastavil ofsajd. Hosté mají míč na kopačkách a kombinují na polovině hřiště.

62
    Sulima musel zasahovat! Střela čiperného Adina plachtila do brány, ale brankář měl dobrý výhled a letící balon zneškodnil.