Žilina – Rijeka 1:1 (kon.) | Dila Gori – Hajduk Split 1:0 (kon.) | Kazaň – Randers 2:0 (kon.)
Astra Giurgiu – Trenčín 2:2 (kon.) | Met. Doněck – Kukësi 1:0 (kon.) | Maccabi Haifa – Ventspils 3:0 (kon.)
Gefle – Karabach 0:2 (kon.) | Hapoel Tel Aviv – CS Pandurii 1:2 (kon.) | Kubaň Krasnodar – Motherwell 1:0 (kon.)
Lech Poznaň – Žalgiris Vilnius 2:1 (kon.) | Milsami – Saint-Étienne 0:3 (kon.) | Hapoel Ramat Gan – Estoril 0:1 (kon.)
Bursaspor – Vojvodina 0:3 (kon.) | Curych – Liberec 1:2 (kon.) | Differdange – Tromsø 1:0 (3:4 po pen.)
Thun – Häcken 1:0 (kon.) | Malmö – Swansea 0:0 (kon.) | Strømsgodset – Jablonec 1:3 (kon.)
Trabzonspor – Dinamo Minsk 0:0 (kon.) | Arnhem – Ploiesti 1:2 (kon.) | Stuttgart – Botev Plovdiv 0:0 (kon.)
CZ Bělehrad – Černomorec Oděsa 0:0 (kon.) | Mladost Podgorica – Sevilla 1:6 (kon.) | Rapid – Asteras 3:1 (kon.)
Standard – Xanthi FC 2:1 (kon.) | Club Bruggy – Śląsk 3:3 (kon.) | St. Johnstone – Minsk 0:1 (2:3 po pen.)
Udinese – Široki Brijeg 4:0 (kon.) | Breidablik – Aktobe 1:0 (1:2 po pen.)
SBV Vitesse Arnhem
1:2 (0:1)
FC Petrolul Ploiesti
Čtvrtek 08.08.2013, 20:00Evropská liga (předkola)

Neuvěřitelný závěr zápasu rozhodl o tom, že Vitesse končí v evropských pohárech po prohře 2:1 v odvetné zápase. Příjemný zbytek noci přeje Petr Dejnožka. (21:59:17)

90+5
    Petrolul Ploiesti právě vstřelil branku!
    Tak to je obrovská rána pro domácí hráče a fanoušky, naopak rumunské mužstvo se hlasitě raduje! V páté minutě nastavení posílá Petrolul do dalšího předkola GROZAV – 1:2!

90+5
    Závěr řádné hrací doby se nám ještě protahuje, dalším okartovaným je střídající Mustivar.

90+4
    Kashia dostává žlutou kartu.

90+4
    Rozběhla se poslední nastavená minuta, vše nasvědčuje tomu, že budeme svědky prodloužení.

90+3
    V další šanci se ocitl van der Struijk, v inkriminovaný moment ale minul branku Petrolulu.

90+1
    V první minutě nastavení je odpískán Camaróvi ofsajd.

90
    Na druhé straně mohl rozhodnout Havenaar, jeho střelu ale sebral ze vzduchu Pecanha.

88
    Pablo mohl rozhodnout na druhé straně, Vitesse nyní děkuje Velthuizenovi!

86
    Domácí mají stále značnou převahu a snaží se zápas rozhodnout ještě před prodloužením.

83
    Pokud nám zápas tímto výsledkem skončí, bude následovat půlhodinové prodloužení.

80
    To je další komplikace pro Vitesse, Alcenat fauloval unikajícího Chanturiu a dostává druhou žlutou kartu. Každý fotbalový fanda ví, že druhá žlutá = červená!

78
    Střela Mustivara byla sražena, hosté však zůstanou u míče.

76
    Střídající Pröpper dostává žlutou kartu.

74
    Střídání na straně Petrolulu, místo Dorého přijde Camará.

72
    Arnhem právě vstřelil branku!
    Dobývání rumunské branky nyní dotáhlo svého konce! Gólmana Pecanhu prostřelil VAN DER HEIJDEN a srovnal tím skóre dnešního zápasu na 1:1!